Ярмолинецький лісгосп відзначено за турботу про працівників і їхніх дітей

Державне підприємство «Ярмолинецьке лісове господарство» постійно дбає про добробут та здоров’я своїх працівників. І йдеться не лише за безпечні умови праці та належне обладнання робочого місця, а й про вчасний та змістовний відпочинок працівників і їхніх сімей.  Керівництво підприємства розуміє, що той, хто забезпечений належними умовами  відпочинку та дозвілля, вдвічі підвищує ефективність роботи.

Турбота про людей   не проходить непоміченою. Постановою президії Федерації профспілок України первинна профспілкова організація Ярмолинецького лісгоспу за активне сприяння й високі показники в організації оздоровчої кампанії та участь у всеукраїнському огляді роботи профспілок на кращу організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року у номінації «Здорові діти – майбутнє країни» нагороджена Почесною грамотою. Нагороду голові профкому Ярмолинецького лісгоспу Максиму Омбишу  вручив голова Федерації профспілок Хмельницької області Геннадій Харьковський. А голова обласного комітету профспілки працівників лісового господарства Віталій Лісовий відзначив премією.

За  оздоровлення дітей та працівників галузі  голова Федерації профспілок України оголосив Подяку директору Ярмолинецького лісгоспу Івану Кирилюку.

Колектив Ярмолинецького лісгоспу вдячний за високу оцінку  роботи керівництва підприємства та профспілки з питань оздоровлення працівників і членів їхніх сімей. Бажаємо всім провести Різдвяні свята  у колі друзів та найрідніших вашому серцю людей. Миру Вам, радості та душевної чистоти!

Прес-служба Ярмолинецького лісгоспу.

изображение_viber_2019-12-18_11-53-00 изображение_viber_2019-12-18_13-52-57

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*