Ярмолинецькому лісгоспу – 80 років

Ярмолинецькому лісгоспу, зелені угіддя якого розкинулися на площі понад 19 тисяч гектарів у п’ятьох адміністративних районах краю – вісімдесят років. До ювілею злагоджений і дружний колектив, очолюваний заслуженим лісівником України Іваном Кирилюком, підійшов із вагомими здобутками. За вісім місяців поточного року випущено товарної продукції на 70,1 мільйона гривень, у розвиток виробництва вкладено 3,2 мільйона гривень.

Підприємство нагромадило великий досвід вирощування високопродуктивних лісів, успішно займається виготовленням із лісосічних відходів тріски паливної, яка є доброю альтернативою природному газу, вміло розвиває побічне лісокористування – ягідництво, садівництво, бджільництво, випускає чаї з дикорослих трав і ягід. Багатовекторність, ефективність у роботі – запорука подальшого розвитку лісгоспу, запорука достойної заробітної плати.

Про те, що на підприємстві вміють трудитися, вміють добре відзначати працьовиитих людей ще раз засвідчили ювілейні торжества в Ярмолинцях, які пройшли в патріотичному дусі, цікаво й розмаїто.

Розпочалося урочисте дійство з відкриття в райцентрі відомчого чотириквартирного будинку, спорудженого за кошти підприємства. Під бадьорі звуки оркестру червону стрічку перерізали голова облдержадміністрації Вадим Лозовий, перший заступник голови облради Неоніла Андрійчук, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Петро Пешко, голова Ярмолинецької райдержадміністрації Андрій Шутяк і директор лісгоспу Іван Кирилюк.

– Приємно бути на такій події, – сказав Вадим Лозовий. – Ярмолинецький лісгосп – потужне соціально орієнтоване підприємство, що дбає не лише про зразкові умови праці, її гідну винагороду, а й про забезпечення житлом молодих спеціалістів.

– Турбота про людину праці – один з пріоритетів підприємств управління, – зазначив Петро Пешко. – Безпечні умови роботи, висока зарплата й соціальний пакет працюючим – це гарантія стабільної й ефективної діяльності лісгоспів.

Почесні гості оглянули квартири й дали високу оцінку роботі будівельників. Потім вони побували на влаштованій п’ятьма лісництвами підприємства виставці декоративних рослин, товарів народного споживання і харчової продукції власного виробництва. У парку, закладеному на честь 80-річчя лісгоспу, посадили туї. З великим зацікавленням гості ознайомилися з музеєм підприємства.

З нагоди Дня працівника лісу та ювілею підприємства у селищному Будинку культури відбулися урочистості, яким передувала демонстрація фільму про Ярмолинецький лісгосп. Після виконання державного Гімну України присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих на Донбасі в борні з російським агресором та його посіпаками-сепаратистами.

З доповіддю виступив директор лісгоспу Іван Кирилюк. Із вітальними словами до присутніх звернулися голова облдержадміністрації Вадим Лозовий, перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Петро Пешко. Щиро привітали вартових зелених шат зі святом та ювілеєм підприємства голова галузевого обкому профспілки Віталій Лісовий і голова Товариства лісівників області Володимир Хоптинець, депутати обласної ради від політичної партії «За конкретні справи», директори лісогосподарських підприємств краю, керівники влади п’ятьох районів, на території яких веде господарську діяльність Ярмолинецький лісгосп, а також гості з Китаю.

Кращим працівникам підприємства було вручено нагороди лісгоспу, районних державних адміністрацій та районних рад. Особливо зворушливо проходило вручення ключів від квартир чотирьом сім’ям молодих спеціалістів лісгоспу, яких гаряче вітав весь зал.

Завершилися торжества великим концертом, який дали професійні та самодіяльні артисти.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

1 2 3456789101211

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*