Ізяславський лісгосп взяв участь у пілотному проекті з продажу пиломатеріалів на аукціоні

 ДП «Ізяславський лісгосп»  постійно бере участь в електронних аукціонних торгах з продажу необробленої деревини, де пропонує  споживачам ділову деревину, а також деревину дров’яну промислового та непромислового використання.

      Крім того, на підприємстві ведеться постійний моніторинг  закупівель, оголошених державними й комунальними підприємствами та організаціями  через онлайн-платформу електронних публічних закупівель Prozorro.

     Нещодавно підприємство взяло участь у пілотному проекті з продажу пиломатеріалів на аукціонах в електронній формі для резидентів та нерезидентів України.   Взяти участь у аукціоні з продажу пиломатеріалів покупці можуть через офіційні електронні майданчики.  

    Зараз цей напрямок бізнесу є надзвичайно важливим, адже держава тільки виграє від розвитку ринку з реалізації необробленої  деревини та пиломатеріалів  через сучасну систему онлайн-аукціонів. Кожен аукціон з продажу проходить  відкрито та максимально прозоро. Основна  мета  торгів  -створити повноцінний та прозорий ринок продажу деревини. Завдяки цьому лісокористувачі   отримали можливість продавати свої товари швидко та максимально прибутково.

Пресслужба Ізяславського лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*