Ізяславський лісгосп створює нові зони відпочинку

За власні кошти  ДП «Ізяславський лісгосп» побудував   рекреаційні пункти  «Зелений гай» у Михельському   та «Сосновий бір» у Плужнянському лісництвах. Тут – зручні дерев’яні столи й лавки, ошатні альтанки, накриття від дощу. Подбали лісівники і про найменших своїх гостей, обладнавши дитячі майданчики з гойдалками, гірками, драбинками, пісочницями.Це допомагає повноцінно відпочити і дорослим, і дітям.

   На виконання протокольного доручення начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Петра Пешка  ізяславські лісівники створюють нові зони відпочинку. Наразі проводяться роботи  з облаштування рекреаційного пункту в Клиновецькому лісництві.

   Адміністрація та колектив ДП «Ізяславський лісгосп» просять відвідувачів рекреаційних пунктів не смітити, не пошкоджувати дерев’яні споруди. Адже на їхнє будівництво, постійну підтримку в чистоті йдуть чималі кошти. Та й кожен з нас приходить відпочивати до лісу не останній раз, тож варто подбати, щоб і наступного разу у місці відпочинку було затишно і приємно.

Пресслужба ДП «Ізяславський лісгосп».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*