Інвентаризація показала хороші результати

У державному підприємстві «Ізяславське лісове господарство» завершено інвентаризацію лісових культур, плантацій новорічних ялинок, лісових розсадників, декоративного садивного матеріалу.

Комісії, до складу яких увійшли інженерно-технічні працівники лісгоспу та лісова охорона лісництв, проінвентаризували 1011 га 1-3 річних лісових культур, 590 га культур від 4 років, 421 га з цих насаджень планують перевести у вкриту лісом площу.

Встановлено, що в тимчасових лісових розсадниках та в коробах вирощено 812 тисяч сіянців сосни звичайної, 120 тисяч – сіянців дуба, 40 тисяч – модрини та 540 тисяч штук інших деревних порід. Цих сіянців повністю вистачить лісгоспу для проведення весняної лісокультурної кампанії й осіннього доповнення та посадки.

Також є 1,5 тисячі штук декоративного садивного матеріалу із закритою кореневою системою для озеленення та 9,9 тисяч штук – у відкритому грунті. Декоративні саджанці можна придбати в торгівельному павільйоні «Лісовичок» або в інтернет-магазині підприємства.

За результатами інвентаризації у вкриту лісом площу переведено 176 га, з них лісових культур – 134 га, природного поновлення – 42 га.

Приживлюваність першого та другого років вирощування складає 92,5 при нормативній 92 відсотки, а третього року – 87,2 при нормативній 85 відсотків.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*