І для краси, і для комфорту

Зовнішній вигляд контори лісгоспу – візитна картка підприємства. Це розуміють і про це дбають в ДП “Ізяславський лісгосп”.

Нещодавно закінчено роботи з благоустрою території перед головною адмінбудівлею. Перш за все – встановили  нову загорожу. Очистивши територію від старих елементів озеленення та висаджених рослин, спланували нову мережу доріжок, які вимощені кольоровою бруківкою. У вільних від твердого покриття зонах  заклали композиції з хвойних та декоративно-листяних видів з використанням  інших декоративних елементів.

Тепер тут зростають самшит вічнозелений, різні види ялівців, туй, барбарис оттавський, бирючина декоративна, а найбільше милуватимуть око відвідувачів штамбові  та стрижені форми. Для  композицій використано різноманітний природний та декоруючий матеріал, такий як кора дерев, шишки сосни, а також різного кольору кам’яна крихта. Для комфортного перебування відвідувачів та працівників підприємства встановлено малі архітектурні форми (лавки, ліхтарі), а також оновлено існуючі альтанки біля магазину «Лісовичок», який розташовується поруч з  адмінбудівлею. Заключним акордом оновлення став висів газонної трави. Щоб утримувати в належному стані газон та декоративні рослини, зробили регульоване дощове та  крапельне зрошення.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

DSC_0760 DSC_0766 DSC_0767 DSC_0774 DSC_0777 DSC_0781

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*