І ДРУГІ ЕЛЕКТРОННІ АУКЦІОННІ ТОРГИ В НОВОМУ ФОРМАТІ ПОКАЗАЛИ СВОЮ ЕФЕКТИВНІСТЬ

   Вчора, 14 грудня відбулися додаткові електронні аукціонні торги з продажу необробленої деревини, заготовленої лісогосподарськими підприємствами Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства.

   Вдруге вони проводилися в новому форматі, який дав можливість всім покупцям попередньо, прямо на складах підприємств здійснити огляд лісопродукції, яку виставили на аукціонні торги.

   Адреси, геолокацію складів і торгових майданчиків для зручності покупців товарна біржа «Подільська» виставила на своєму сайті завчасно. А всю продукцію лісівники сформували в лоти за фактичними діаметрами, довжиною, сортами, породним складом тощо. Це стало ще одним кроком до удосконалення механізму реалізації необробленої деревини, дало можливість спростити процедуру купівлі продукції.

   Електронні торги проходили в два етапи. Спочатку покупці з різних регіонів України оглянули на складах держлісгоспів лісопродукцію (деревину круглу дубову та ясеневу) і зареєструвалися. Потім відбулися електронні аукціонні торги на біржі «Подільська». Реалізовано 154 кубометри деревини на суму 1 мільйон 219 тисяч гривень. Завдяки торгам у новому форматі встановилася справедлива ринкова ціна продукції. Отож державні лісогосподарські підприємства краю й надалі реалізовуватимуть цінну деревину по-новому.

   Варто зазначити, що Хмельницьке ОУЛМГ першим в Україні впровадило новий формат торгівлі деревиною.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

16

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*