Під час нічного рейду в мисливських угіддях виявили особу зі зброєю

Великої шкоди  мисливському господарству завдає  браконьєрство. З метою боротьби з цим негативним явищем єгерська служба та лісова охорона  Шепетівського лісгоспу  проводять регулярні рейди в лісових угіддях та на полях поблизу них. З початку року  відбулося дванадцять  рейдів.

Під час одного з них,  не в мисливський день, а  в будень на полі поблизу села Червоний Цвіт  виявили автомобіль «Нива». У лісівників виникла підозра, що це браконьєри. Під’їхавши до автомобіля, вони побачили людину в камуфляжній формі. Показавши службове посвідчення, мисливствознавець Шепетівського району запитав у громадянина мету його перебування в мисливських угіддях вечірньої пори. Той відповів, що їздив  полем без конкретної мети і зразу попрямував пішки в сторону села.

Члени рейдової бригади оглянули ліхтарем через скло салон автомобіля й побачили предмет, схожий на зброю. Одразу викликали працівників поліції. Одержавши дозвіл суду, правоохоронці під час слідчих дій  знайшли в автомобілі карабін і підсвічувальний пристрій, прилаштований до зброї. За номером карабіна встановили власника зброї й викликали його до відділку поліції. На порушника, яким виявився громадянин О.П., склали протокол. Винесено постанову згідно зі  ст. 85 ч.1 Адміністративного кодексу України. Тепер громадянину доведеться сплатити штраф  у сумі 1020 гривень.

Пресслужба Шепетівського лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*