Рятувальники й лісівники ліквідовували умовну пожежу чітко й швидко

     У Прибузькому лісництві Хмельницького лісомисливського господарства працівники підприємства спільно з рятувальниками 37 державної пожежно-рятувальної частини провели комплексне тактичне навчання з ліквідації умовної лісової пожежі.

     Відпрацьовано взаємодію оперативних служб, протипожежних формувань лісництва, оперативно-рятувальних підрозділів ДСНС та добровільних пожежних дружин під час ліквідації умовної пожежі у лісовому масиві, Також здійснено заходи з оперативного реагування на виникнення загоряння, і прибуття до місця події та гасіння умовної пожежі.

     За тактичним задумом заходу, в посушливий період відпочивальники не загасили багаття, що призвело до горіння сухої трави біля лісу. Вогонь швидко перекинувся на нижній шар у лісовому масиві.  Існувала загроза розповсюдження пожежі на значну площу.

У процесі відпрацювання учасники продемонстрували злагодженість та оперативність при гасінні умовної лісової пожежі із застосуванням протипожежної техніки та інвентаря. Тож у разі реальної небезпеки і надзвичайники,, і працівники лісового господарства будуть у змозі спільними зусиллями зупинити полум’я та вберегти ліс від знищення.

      Рятувальники і лісівники вкотре звертаються до громадян з проханням суворо дотримуватися правил пожежної безпеки під час відпочинку в лісі.  Не розводьте багаття поблизу сухої рослинності та не залишайте недопалки чи сірники на трав’янистій підстилці. Пам’ятайте – порушення правил пожежної безпеки несе загрозу не лише довкіллю, але й вашому життю і здоров’ю!

Пресслужба Хмельницького ЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*