Михайло Павлишак – кращий лісоруб Хмельниччини

Як ми вже повідомляли, на базі Славутського лісгоспу відбулися ХХІІ обласні змагання вальників лісу. Лісокомплекс підприємства того дня був переповнений. Підтримати кращих лісорубів державних лісогосподарських підприємств прийшло багато охочих.
До програми змагань входили звалювання дерев, заміна ланцюга бензопилки, комбінований і точний різ та відокремлення гілок від стовбура. Як і в попередні роки, блискуче виступив Михайло Павлишак – вальник лісу шостого розряду з Хмельницького ЛМГ. Він став переможцем змагань і представлятиме Хмельниччину на всеукраїнських змаганнях. Друге місце посів майстер лісу, вальник шостого розряду Артур Савчук з Ярмолинецького ЛГ. Третім став вальник лісу шостого розряду Богдан Ярощук з Славутського ЛГ.
– Змагання вальників лісу – велика школа професійної майтерності. Адже лісоруби відточують навички, обмінюються досвідом один з одним. А це сприяє проведенню робіт на вищому рівні, більшому виходу якісної лісопродукції. І, що дуже важливо, сприяє підняттю рівня безпеки праці, – зазначив начальник Хмельницького ОУЛМГ Петро Пешко.
Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

DSC00054

DSC00046

DSC00049

DSC00048

DSC00053

DSC00045

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*