65-річний ювілей святкує директор Ярмолинецького лісгоспу – Іван КИРИЛЮК

Найщиріші вітання з ювілеєм сьогодні зичимо мудрому керівникові, турботливому чоловіку, люблячому батьку та просто Людині з великої літери – Івану Івановичу Кирилюку!

Без перебільшень кажучи, Іван Іванович – Людина-Легенда! Людина, яка захоплює, мотивує, викликає неабияку повагу!

Петро Пешко: “Честь мати в команді такого рішучого, сміливого, мудрого керівника. Керівника, котрий впевнено веде свій колектив до нових звершень, досягає результатів. Керівника, який одним із перших завжди підставляє плече в будь-яких обставинах. Керівника-патріота, готового завжди прийняти виклики та діяти. Направду приємно спостерігати як Ярмолинецький лісгосп розвивається та модернізується. Адже найбільша честь працювати для людей, країни, майбутніх поколінь та приносити користь своєю роботою”.

Іване Івановичу, щиро вітаємо Вас з ювілеєм. Бажаємо, щоб той вклад, який ви даєте людям, обов’язково повертався сторицею. Вам дійсно є чим пишатися в цьому житті. Продовжуйте ставити перед собою нові цілі й впевнено йти вперед! Навіть сумнівів немає, що все вдасться.

Міцного здоров’я, злагоди в сім’ї і всіляких успіхів! Поменше тривог у всіх сенсах цього слова. Бадьорого духу, побільше приємностей та довгих років життя під мирним українським небом!!!

З повагою, Петро Пешко. Найкращі побажання з нагоди 65-річчя від всього апарату управління та лісівників Хмельниччини.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*