Кошти від новорічних ялинок – на розвиток лісового господарства

Очевидно, мало хто знає, що новорічні ялинки заготовляють на спеціально виділених площах або під час рубок догляду за лісом, тобто без шкоди для екології. Цьогоріч державні лісогосподарські підприємства Хмельниччини реалізували майже 17,5 тисячі ялинок і сосон на суму близько 1,4 мільйона гривень.

Ярмолинецький лісгосп, який налагодив чітку мереже збуту , продав найбільше  – понад шість тисяч ялинок. Шепетівський і Славутський лісгоспи теж реалізували багато новорічних деревець.

Зароблені кошти підуть на розвиток лісового господарства Хмельниччини.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

h5FP8cNdLDizAOGylHWh1tishkWV3ySyxdv9k7yW

 

ВІДБУЛАСЯ ДРУГА ТЕХНІЧНА НАРАДА

У ДП “Кам’янець-Подільський лісгосп” проведено другу технічну нараду за підсумками польових лісовпорядних робіт.

На засіданні заслухали та обговорили доповідь начальника лісовпорядної партії Українського державного проектного лісовпорядного об’єднання ВО “Укрдержліспроект” Володимира Ісика про виконання польових лісовпорядних робіт, короткий аналіз господарської діяльності ДП „Кам’янець-Подільский лісгосп” і основні положення проєкту організації та розвитку лісового господарства на наступний ревізійний період.

Зазначено, що польові роботи виконані в повному обсязі згідно з наряд-завданням, вимог чинної лісовпорядної інструкції і рішення першої лісовпорядної наради. Зроблено попередній висновок про позитивні та негативні сторони ведення господарської діяльності. Зважаючи на відсутність системних недоліків, господарську діяльність за ревізійний період слід вважати задовільною.

Пресслужба Камянець-Подільського лісгоспу.

 

Бажали лісівникам усіх благ

     Працівники ДП «Шепетівський лісгосп» у ці дні радісно приймали колядників.
     Так, до колективу підприємства вже завітали представники церкви з с.Пашуки та церкви святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.
Колядники бажали лісівникам добра, благополуччя, а також миру та процвітання для нашої неньки України.
Колектив підприємства на чолі з директором Володимиром Сасюком приєднується до привітань з новорічними та різдвяними святами та бажає добробуту, достатку у кожну родину.
Пресслужба Шепетівського лісгоспу.

dsc-0015-06

Працюють по-новому, працюють ефективно

ДП «Ізяславський лісгосп» постійно бере участь в електронних аукціонних торгах з продажу необробленої деревини, де пропонує споживачам ділову деревину, а також деревину дров’яну промислового та непромислового використання.

На підприємстві також ведеться постійний моніторинг  закупівель, оголошених державними та комунальними підприємствами та організаціями  через онлайн-платформу електронних публічних закупівель Prozorro.   Ця електронна платформа об’єднує понад 35 тисяч державних і місцевих органів влади та підприємств (замовники товарів, робіт та послуг) і майже 250 тисяч комерційних компаній (постачальники).

Замовники оприлюднюють оголошення про тендери в системі Prozorro, а постачальники надають свої комерційні пропозиції. Це відбувається через модуль електронного аукціону, доступ до якого замовники й постачальники отримують через електронні майданчики, авторизовані системою Prozorro.

У  2020 році ДП «Ізяславський лісгосп» брав   участь  як у відкритих торгах, так і у спрощених закупівлях деревини дров’яної непромислового використання для потреб закладів освіти, культури, лікарень,  підприємств соціальної сфери.  У результаті через систему  Prozorro реалізовано продукції на суму   1 993 431 грн.

Пресслужба Ізяславського лісгоспу.

b9d2570-prozorro-9e

З колядками в Ярмолинецький лісгосп завітали друзі

Святкового дня до Ярмолинецького лісгоспу  із колядками завітали  добрі друзі підприємства - члени військово-патріотичного клубу “Молодіжна козацька Січ Ярмолинеччини”.

Керівник клубу Федір Пронак із своїми вихованцями підготували святкову мініпрограму для лісівників. Разом із вихованцями клубу участь в колядах взяв священник Православної церкви України Ігор Ковалик.

Директор лісгоспу Іван Кирилюк подякував учасникам дійства за позитивні емоції та енергетику, якими вони наповнили серця слухачів, адже колядка – це не просто пісня, а справжній посил добрих та щирих побажань господарям дому на цілий рік. Гарні слова та подарунки підняли настрій і самим колядникам.

Пресслужба Ярмолинецького лісгоспу.

2 1

Турбуються про лісових мешканців

Професія лісівника не має такого поняття, як вихідні. Працівники ДП «Новоушицьке лісове господарство» щодня оберігають зелений скарб держави. Оберігають ліси від незаконних рубок, пожеж. браконьєрів. Також піклуються про лісових мешканців.
   Щороку у зимовий період у лісництвах підгодовують диких тварин. Для цього облаштували годівниці та солонці,в які закладаються сіно, коренеплоди, пучки з листяних порід, зерно та сіль.
   Працівники підприємства спільно з поліцією постійно проводять рейди з виявлення порушників полювання. Від початку сезону полювання уже складено 6 протоколів. Винні в порушенні правил сплатять штраф.

 

Пресслужба Новоушицького лісгоспу.

izobrazhenie-viber-2020-12-21-dgpa12-40-05-d8 izobrazhenie-viber-2020-jezhzgnaja12-21-12-40-05-55 izobrazhenie-viber-202ldr0-12-21-12-40-05-19 izobrazhenie-viber-2020-1aprold2-21-12-40-28-59

Кошти від реалізації деревини – на розвиток лісового господарства

У Хмельницькому, на товарній біржі «Подільська» 5 січня відбулися електронні аукціонні торги з продажу деревини заготівлі першого кварталу 2021 року. Підвідомчі підприємства обласного управління лісового та мисливського господарства запропонували споживачам ділову деревину, а також деревинну дров’яну промислового та непромислового призначення.

У торгах взяли участь підприємствва Поділля та інших регіонів держави. Реалізовано 4237 кубометрів продукції.  Виручка склала  майже 4,9 мільйона гривень.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

432235635664755_620x330_1581332907_613x326.27419354839_3_0

Провели на заслужений відпочинок

Днями працівники Проскурівського лісгоспу провели на заслужений відпочинок мисливствознавця Анатолія Васильовича Лемішевського, трудовий стаж якого налічує більше 57 років.

Мисливським господарствомАнатолій Лемішевський  займається з 1997 року. Спочатку був  мисливствознавцем  Хмельницького держлісгоспу, згодом  переведений на посаду мисливствознавця державного лісогосподарського об’єднання «Хмельницькліс».   У 2004 році лісова стежина привела у ДП «Хмельницьке ЛМГ», звідки у 2006 році був переведений у ДП «Ізяславське ЛГ».  З січня 2019 року впродовж двох років Анатолій Васильович  обіймав посаду мисливствознавця у ДП «Проскурівське ЛГ». І скрізь, де б не трудився,   завжди виявляв сумлінність та самовідданість у роботі, організаторські здібності.
Під час проводів ветерана на заслужений відпочинок  головний мисливствознавець  обласного управління лісового та мисливського господарства В. М. Красов вручив йому Почесну грамоту Хмельницького ОУЛМГ за багаторічну сумлінну працю у лісовому господарстві, вагомий внесок у розвиток мисливського господарства Хмельниччини. А директор підприємства В.І. Бурковський вручив мисливствознавцю цінний подарунок на пам’ять про колектив Проскурівського лісгоспу.

Пресслужба Проскурівського лісгоспу.

2 3 1

 

Вітаємо Людмилу Ролю з ювілеєм!

Начальник відділу бухгалтерського обліку та економічного аналізу-головний бухгалтер Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Людмила Володимирівна Роля – досвідчений спеціаліст, глибокий аналітик.

В управлінні трудиться з липня 1992 року. Була економістом, бухгалтером, головним спеціалістом  відділу бухгалтерського обліку та звітності. Нинішню посаду Л.В. Роля займає з липня 2007 року. Чіткий аналіз діяльності лісогосподарських підприємств, вивірені прогнозні розрахунки досвідченого фахівця допомагають цілеспрямовано розвивати лісову галузь Хмельниччини.

За сумлінну працю Людмила Роля неодноразово відзначалася грамотами і подяками обласного управління,  нагороджена Почесною грамотою та Подякою Держлісагентства України.

Колектив апарату обласного управління лісового та мисливського господарства, галузевий обком профспілки щиро вітають Людмилу Володимирівну з п’ятдесятип’ятиріччям, бажають їй міцного здоров’я, щастя, достатку, нових успіхів у праці!

IMG-1440efaecf7685e513d586dbd4ba2d1f-V

Славутські лісівники успішно реалізували новорічні ялинки

     Напередодні свят Славутський лісгосп реалізував  2500 новорічних деревець при плані   1800.  Лісівники змогли сповна забезпечити ялинками жителів місцевої громади, району та з інших регіонів. Продавали  деревця на ялинковому ярмарку біля центральної садиби підприємства  та біля контор лісництв.

Бажаючі також могли придбати ялинки і у горщиках та отримати подальші рекомендації щодо їх догляду у відкритому грунті. Це був ексклюзивний хвойний товар. До речі, ялинки з закритою кореневою системою у горщиках після новорічних свят можна висадити на присадибній ділянці.

 

     Пресслужба ДП «Славутський лісгосп».   

1 2