Без травм та аварій працюють у Кам’янець-Подільському лісгоспі

Роботи в лісовому господарстві одні із найнебезпечніших серед  усіх галузей народного господарства. Отож у ДП «Кам’янець-Подільське  лісове господарство»  значна  увага приділяється  збереженню здоров’я та життя працюючих, створенню  безпечних і максимально комфортних умов праці. Та найбільш важливим аспектом  попередження виробничого травматизму, дотримання безпечних умов праці є компетентність та знання самих працюючих.

 Наразі в підрозділах підприємства     проходять навчання   працівників  з охорони праці.  Їх ведуть керівники підрозділів по 30-годинній програмі, яка передбачає виклад загальних положень з питань охорони праці, та розгляд інструкції щодо специфіки виконання робіт з підвищеним рівнем небезпеки, перевірки   практичних навиків при безпосередньому виконанні робіт підвищеної небезпеки (звалювання дерев, трелювання, розкряжування хлистів, вантажно-розвантажувальні роботи на нижньому складі тощо).

      Для проведення навчання залучаються спеціалісти підприємства, працівники медичних закладів, пожежної охорони, фахівці з надзвичайних ситуацій. Перевірку знань проводить  постійно діюча комісія підприємства, яку очолює директор  Валерій Пустильний.

  Велика увага до охорони праці дає результат: на підприємстві відсутні нещасні випадки. Воно визнане  серед лісгоспів Хмельницького ОУЛМГ одним з кращих в охороні праці.

Прес-служба Камянець-Подільського лісгоспу.

Изображение 426 20180803_093434 IMG_0002 IMG-4e8c297cfe01cc34b7e39b37393bce0b-V

Хмельницьке обласне управління лісового та мисливського господарства впроваджує політику відкритості для громадськості.

З цією метою на сайті Хмельницького ОУЛМГ розміщена інформація про місце проведення рубок по державних лісогосподарських підприємствах.

Детальна інформація про проведення суцільних рубок головного користування та суцільних санітарних рубок розміщена нижче.

Інформація по проведенню рубок головного користування в 2016р.

Інформація по проведенню рубок головного користування в 2017 р..

Інформація по проведенню рубок головного користування в 2018 р..

Інформація по проведенню рубок головного користування в 2019 р..

 

Обрано новий склад Громадської ради

Сьогодні відбулися установчі збори для формування нового складу Громадської ради при Держлісагентстві.

До ініціативної групи з проведення установчих зборів було подано 122 заяви від представників інститутів громадянського суспільства.

До установчих зборів було допущено 92 представника громадськості.

Сьогодні на засіданні установчих зборів було зареєстровано 84 особи, які і брали участь у голосуваннях.

Так, установчі збори визначили, що максимальна чисельність Громадської ради має становити 35 осіб.

Потім шляхом голосуванням бюлетенями із 84 осіб було обрано 35, які складатимуть Громадську раду при Держлісагентстві.

Проголосований на установчих зборах персональний склад Громадської ради, відповідно до законодавства, буде поданий на затвердження Державному агентству лісових ресурсів України та оприлюднений на офіційному веб-сайті відомства.

1001478