️У Сатанові відкрили новий спортивний комплекс

31 січня в Сатанівській ОТГ стало справжнім святом спорту. Саме сьогодні тут відбулося довгоочікуване відкриття нового спортивного комплексу. Це дійсно знакова для громади подія, адже такого рівня спортивний об’єкт тут з’явився вперше. З нагоди цієї події на урочисте відкриття завітали обласні та районні очільники, депутати обласної ради, мешканці громади. Вітав гостей голова Сатанівської ОТГ Альберт Собков.

Роботи із спорудження спортивного комплексу на території школи в смт.Сатанів розпочалися три роки тому, а вартувало будівництво понад 14 млн.грн. Фінансування здійснювалося за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, обласного та місцевого бюджетів.

Голова облдержадміністрації Вадим Лозовий щиро привітав мешканців громади із такою важливою подією.

“Відкриття цього спорткомплексу в черговий раз яскраво демонструє нам усім реальні результати реформи децентралізації, яка впроваджується Президентом України та Урядом. А ще – небачені досі можливості, які завдяки їй отримали громади. Ще років 5 тому ніхто б не міг подумати, що за рахунок місцевого бюджету можна буде співфінансувати такий масштабний для селища проект. А зараз це реальність, – зазначив Вадим Миколайович. – Сьогодні Сатанівська громада потужна, вона розвивається. Завдяки фінансовій децентралізації громада має можливість наповнювати свій бюджет та ефективно використовувати кошти саме там, де вони потрібні. Впевнений, що цей спорткомплекс – далеко не останній об’єкт, на відкритті якого ми тут побуваємо. Громада має чудові перспективи для подальшого свого розвитку, появи нових підприємств, створення нових робочих місць, які знову ж таки приноситимуть додаткові надходження до її бюджету. І це правильно, адже саме так і працює реформа децентралізації.”

Після перерізання символічної стрічки гості свята оглянули приміщення новозбудованого комплексу, поспілкувалися з працівниками закладу. А юні таланти Сатанівської ОТГ влаштували для них справжнє танцювально-спортивне свято.

Не обійшлося тут і без ще одного чудового подарунка. Відтепер учні з віддалених сіл, що навчаються у місцевій опорній школі, матимуть новенького шкільного автобуса, завдяки якому зможуть швидше та комфортніше добиратися не лише на навчання, а й на спортивні заняття в щойно відкритому спортзалі.

Як це – займатися спортом у цьому залі – діти з’ясували вже після завершення урочистої частини. Вони змогли в повній мірі оцінити можливості комплексу та активно випробовували усі спортивні знаряддя.

Довідково. Загальна кошторисна вартість об’єкта 14 млн. 185 тис. грн. З них у 2016 році з місцевого бюджету було освоєно 411 тис.грн., зокрема, сюди включено витрати на проектно-кошторисну документацію та експертизу.

У 2017 році освоєно 6 млн 926 тис.грн. з коштів ДФРР, понад 2 млн.грн. з бюджету громади та 800,0 тис.грн. з обласного бюджету. На завершальному етапі у 2018 році за рахунок коштів Фонду освоєно 2,7 млн .грн. та ще понад 1 мільйон з місцевого бюджету.

3 13 15 1 2-7

Ремонтують техніку чітко за графіком

Техніка, особливо сучасна, відіграє важливу роль у виконанні  фінансово-економічної  програми на підприємстві. Адже це і безпечні та зручні умови праці для робітника, і вчасне виконання договірних зобов’язань перед споживачем. Тому в Ярмолинецькому лісгоспі її справності приділяють велику увагу. Складено графік ремонту автотранспортного парку на цілий рік. Це гарантує безперебійну роботу й недопущення авралів.

      Згідно з графіком у січні    капітально  відремонтували трактор МТ 82.1 Віньковецького  лісництва. Слюсарі з ремонту автомобілів Роман Криворучко, Андрій Гусак, тракторист  Ігор Врублевський полагодили двигун, передній та задній мости, електрообладнання, замінили гуму, пофарбували трактор. І тепер він, як новенький.

    На  ремонт використано  62 тисячі гривень.  Директор лісгоспу Іван Кирилюк   подякував робітникам за професійно виконану роботу та збереження ввіреного їм майна.

Прес-служба Ярмолинецького лісгоспу.

image3 image1 image2

Інвестиції – в розвиток виробництва

Державне підприємство «Старокостянтинівське лісове господарство» торік  виконало всі планові показники.Продукції реалізовано на 85,4 мільйона гривень, темп росту до попереднього  року – 132,1  відсотка.Середня реалізаційна ціна знеособленого кубометра деревини становить понад 1278 гривень. Підприємство отримало 1897 тисяч гривень чистого прибутку.

Злагоджена й ефективна робота стала запорукою позитивних соціальнихзмін. Так, майже на 121 відсоток зросла середньомісячна зарплата одного штатного працівника. Поліпшено умови праці на підприємстві.

 За минулий рік лісгосп загалом сплатив до зведеного бюджету і державних цільових фондів близько 36,3 млн.грн., перевищивши показник попереднього звітного періоду майже на 8,5 млн.грн.  З розрахунку на кубометр заготовленої деревини сума податку становить 552,6 грн. та 0,42 грн. з кожної  гривні реалізованої продукції.

Зароблені кошти підприємство продовжує вкладати у розвиток власного виробництва. Торік інвестиції становили  3,9 млн.грн.

Прес-служба Старокостянтинівського лісгоспу.