Бесіда з школярами про первоцвіти

Весна! Пора року, яку ми з нетерпінням чекаємо. А найбільше радіємо, коли з-під землі починають виглядати перші квіти. І так хочеться – підійти і зірвати їх. Але коли рука тягнеться до рослин, ми навіть не підозрюємо, на яку небезпеку наражаємо природу. Зірвемо  кілька квіточок  і зберемо букетик, який поставимо у вазу. Мине кілька днів і викинемо його на смітник. То яка з цього користь?….

    З метою популяризації й примноження екологічних знань, виховання дбайливого ставлення до природи  фахівець з екологічної освіти Національного природного парку «Мале Полісся» Ю. О. Лукащук провів інформаційно-пізнавальне заняття про первоцвіти для учнів Ізяславського НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей” імені О.Кушнірука.

    У ході занять діти ознайомилися з видовим складом первоцвітів Парку, дізналися про види, котрі занесені до Червоної книги України, про те, що зривання, продаж і навіть купівля є злочинами перед природою, які караються великими штрафами.

   По закінченню бесіди спільно дійшли до того, що при зустрічі з прекрасними квітами потрібно мати пошану до цих, справді чарівних і до того ж цілющих рослин. Не зривайте їх! Краще помилуйтеся ними в природі, а на згадку сфотографуйтеся.

    Бережіть первоцвіти – весняні усмішки рідної землі. Вони справді цього варті!

Прес-служба НПП «Мале Полісся».

DSC_8249 DSC_8238 DSC_8242 DSC_8245

КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО ЛІСГОСПУ

Відбулася конференція трудового колективу державного підприємства «Старокостянтинівське лісове господарство», на якій підбито підсумки виконання колективного договору між адміністрацією і трудовим колективом за 2018 рік та затверджено новий на 2019 рік. У її роботі  взяли участь 43 делегати  від усіх структурних підрозділів, а також заступник начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства О.П. Семенець,   голова галузевого обкому профспілки В.М. Лісовий.

У  доповіді директор лісгоспу Ю.Д. Грачук зазначив, що підприємство працювало ритмічно і виконало всі планові завдання. Пріоритетом діяльності було і залишається піклування про добробут, як  працюючих, так і пенсіонерів лісгоспу. Середньомісячна оплата праці зросла на 120,9 відсотка. Значні кошти спрямовано на придбання техніки, капітальні ремонти, на задоволення соціальних потреб працівників. Комплексні заходи з охорони праці були заплановані на суму 245 тис. грн., а фактичні витрати склали 375  тис. грн.

Про виконання колективного договору за 2018 рік доповіла голова профспілкового комітету Л.С. Османкіна. Вона зазначила, що адміністрація дотримувалася положень колективного договору і створення безпечних умов праці. Виступаюча також ознайомила присутніх із соціальним захистом на підприємстві, проінформувала про виконану роботу і про напрямки  діяльності профспілкової організації на 2019 році.

Головний економіст Л.Д.Мусат ознайомила учасників конференції з проектом колективного договору на 2019 рік.

В обговоренні взяли участь представники підрозділів, висвітлюючи здобутки та наболілі проблеми. Виступаючі  визнали колективний договір  виконаним.

Заступник начальника обласного управління О.П. Семенець  і голова галузевого обкому профспілки В.М.Лісовий в своїх виступах акцентували увагу на практичних діях профспілки та адміністрації щодо належного соціального захисту працюючих.

   Підсумовуючи роботу конференції,  Віталій Лісовий відзначив злагоджену роботу колективу та розповів про роботу, як профспілки, так і лісової галузі. Він побажав лісівникам  процвітання, добробуту та соціальної стабільності, а також успіхів у  охороні та примноженнц лісових ресурсів краю.

Конференція прийняла колективний договір на 2019 рік з внесеними змінами та доповненнями.

Прес-служба Старокостянтинівського  лісгоспу.

?????????? ?????????? ??????????

Вшанували воїнів Другої світової війни

У Ізяславі, на Меморіалі Слави  відбулися районні урочистості, присвячені 75-річчю вигнання з міста  Ізяслава та Ізяславського району нацистських загарбників.

До участі в  заходах долучилася делегація ветеранських організацій міста Шепетівка та Шепетівського району. Містян та гостей на площі Героїв Майдану урочисто зустріли перший заступник голови Ізяславської  районної державної адміністрації Павло Ковальчук, заступник голови Ізяславської районної ради Михайло Борисюк, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, ветеранський актив району. Долучилася до урочистостей й адміністрація ДП «Ізяславський лісгосп».

 Спершу учасники торжеств під звуки духового оркестру пройшли вулицею Незалежності до Парку Слави, де відбувся меморіальний захід. Тут до учасників мітингу звернулися представники районної влади..

Усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих та померлих солдатів Другої світової війни і поклали до меморіалу  квіти, вінки.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

IMG_4251 IMG_4211 IMG_4237 IMG_4244 IMG_4249