Реалізували деревини на 4,2 мільйона гривень

3 травня 2019 р. лісові господарства Хмельницького ОУЛМГ провели дадаткові торги з продажу необробленої деревини заготівлі другого кварталу 2019 року.

У торгах взяло участь 16 деревообробних підприємства Поділля та інших регіонів України. Всього реалізовано 2,0 тис. кубометрів деревини. Виручка від реалізації складе 4,2 млн. грн.
Отримані кошти будуть спрямовані на розвиток лісового господарства області.
Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

З ініціативи лісгоспу в Славуті заклали сад за гороскопом друїдів

  У Славуті, що на Хмельниччині,заклали ірландський сад. Ініціаторами створення оригінального насадження стали працівники  державного підприємства “Славутське лісове господарство”. Торік цю ідею вони запропонували, беручи участь у проекті «Громадського бюджету». Славутчани підтримали лісівників.

  – Ідею закладення ірландського саду подав працівник лісгоспу Віктор Гавура. Ми її підтримали та виклали своє бачення у проекті й наразі втілюємо його в життя. Сподіваємося, що цей сад стане чудовим місцем для відпочинку, де поєднуватимуться природа та людина, – каже співавтор проекту депутат міської ради, головний мисливствознавець району Микола Караван.

  Садили дерева громадою. Створено сад згідно з гороскопом друїдів. Це своєрідна колонада дерев у рунічному колі з 22 порід. У цьому гороскопі є певні рослини, які відповідають тій чи іншій даті народження людини, тобто конкретним відрізкам часу. Власне, 18 порід символізують народження, а 4 – є символами весняного й осіннього рівнодення та літнього і зимового сонцестояння. Відтак кожен відвідувач ірландського саду може тут знайти «своє» дерево та зарядитися від нього позитивною енергетикою.

  Ініціатори закладення саду зазначають, що рослини шукали по всій Україні, адже серед них є багато незвичних для нашої місцевості. Наприклад, інжир чи кипарисовик.

  -В подальшому територію облаштуємо, встановимо відповідні таблички з назвами дерев та інформацією про символи, пов’язані з ними. Плануємо зробити освітлення та, можливо, встановимо фігуру друїда. Хочемо, щоб сад став справжньою туристичною візитівкою Славути, адже таких немає в області, а можливо і в усій Україні, – каже Микола Караван.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

_U_Slavuti_posadili_irlandskiy_sad_za_goroskopom_druyidiv_1_2019_05_02_04_23_34

Садили дерева миру на Новоушиччинні

  Бюро Української Греко-Католицької Церкви з питань екології за підтримки Мінприроди проводить чергову хвилю безтермінової екологічної акції «Посади дерево миру», метою якої є привернення уваги до соціально-екологічних наслідків війни, єднання в молитві для відновлення миру.

  ДП “Новоушицьке лісове господарство” взяло участь у   акції та посприяло в озелененні території церкви святих великомучеників Бориса і ГлібаУкраїнської Греко-Католицької Церкви в смт Нова Ушиця.

  У заході разом із працівниками лісового господарства взяли участь релігійна громада та настоятель храму. На території церкви   висаджено декоративні саджанці туй різних порід, ялівця самшиту, верби Матсудана та різних красивоквітучих кущів (спірей, дейція, вейгела та інші).

  Озеленена територія храму стала мальовничішою. Щорічне проведення акції (весна-осінь) сприяє висадженню десятків тисяч дерев миру по всій державі, що символізують прагнення  українського народу до відновлення миру на рідній землі та увіковічення пам’яті про її захисників.

Прес-служба ДП «Новоушицьке лісове господарство».Нов Уш 2 Нов УШ 3 Нов Уш 1

“Безпечне та здорове майбутнє праці”

    Щороку 28 квітня в нашій державі відзначають День охорони праці  Цьогоріч Україна долучилась до ініціативи Міжнародної організації праці  (МОП) під  гаслом  “Безпечне та здорове майбутнє праці”.

     Напередодні свого столітнього ювілею, який відзначають у 2019 році, і під впливом дискусій про майбутнє сфери праці МОП підбиває підсумки багаторічної діяльності, спрямованої на гармонійний розвиток усіх напрямків цієї сфери, будує плани на майбутнє.

    З метою запобігання нещасним випадкам на виробництві і професійним захворювання  та вшанування пам”яті осіб, які загинули на виробництві,  у ДП “Старокостянтинівське ЛГ” було створено організаційний комітет  і розроблено план заходів з проведення Дня охорони праці. Протягом тижня члени оргкомітету  обстежили всі структурні підрозділи з дотримання вимог з охорони праці. Потім було розглянуто виявлені недоліки й порушення. Також  визначено кращі підрозділи й окремі працівники лісгоспу, яких було заохочено грошовими винагородами. Лісівники вшанували сім”ї загиблих на виробництві працівників  В.В. Овчарського й  Б.Б.Лінеівича.

  Охороні праці в лісгоспі приділяють велику увагу. На ділянках з шкідливими і небезпечними умовами  робітники забезпечені індивідуальними засобами захисту, спецвзуттям, отримують молоко чи інші рівноцінні продукти харчування, їм надається  додаткова відпустка  і доплата до тарифних ставок. Побутові приміщення відремонтовано й забезпечено опаленням, гарячим водопостачанням, є душові кімнати. Щороку за рахунок коштів профспілки в санаторіях і на базах відпочинку покращують  здоров”я десятки  трудівників. Варто зазначити, що всі працівники проходять навчання з охорони праці з подальшою перевіркою знань.Щоденно водії  проходять передрейсовий медогляд.

      У структурних підрозділах, згідно з графіком перевірок, інженерно-технічним персоналом лісгоспу  щомісячно проводяться перевірки стану охорони праці, результати яких потім розглядаються на технічних нарадах лісгоспу.

    Адміністрація лісгоспу робить все можливе для покращення умов праці, безпеки і здоров”я  працюючих  і для запобігання нещасних випадків на виробництві.

Прес-служба Старокостянтинівського лісгоспу.

фото1 фото4 фото3 фото2