Головне завдання сьогодні – не допустити пожеж

   Для здійснення контролю за пожежною обстановкою й оперативного реагування при виникненні пожеж в лісовому фонді в Старокостянтинівському лісгоспі  готувалися до пожежонебезпечного сезону ще з кінця березня. Передусім адміністрація підприємства попросила голів ОТГ, сільських та селищних рад, керівників сільсьгосппідприємств та організацій на підвідомчих і вірених їм територіям заборонити випалювання стерні та сухих багаторічних трав, побутового сміття та відходів виробництва, особливо на територіях, що безпосередньо прилягають до лісових масивів підприємства.

   Головний лісничий І.М.Бородій ,  в.о. провідного інженера   О.М.Мовчан  провели перевірку готовності лісництв до пожежонебезпечного періоду та  оглянули найбільш вразливі ділянки  насаджень. Це раніше створені захисні насадження, яких у лісгоспі  450 га. Тут прокладено  мінереалізовані смуги.

   Головне завдання лісівників сьогодні – збереження та збільшення площ лісів. Найбільших збитків лісовому господарству завдають пожежі, ймовірність яких значно збільшується при настанні спекотної та посушливої погоди. За лічені хвилини знищуються насадження, які вирощувалися десятиріччями, при цьому пошкоджуються лісові масиви, рослинність, гинуть дикі тварини, птахи, комахи.

   З метою виявлення та притягнення до адміністративної відповідальності порушників правил пожежної безпеки на підприємстві створено відомчу пожежну охорону спільно з працівниками поліції для патрулювання лісових масивів у вихідні та святкові дні. Усі порушники правил пожежної безпеки будуть притягуватися до адміністративної відповідальності згідно ст.77 кодексу України про адміністративні правопорушення.

            Тому ще раз нагадуємо – пожежу легше попередити, ніж загасити!

            Тільки спільними зусиллями  зможемо зберегти ліси від вогню!

            В разі виявлення загорянь в лісових насадженнях просимо повідомляти оперативного  чергового підприємства за тел.: (03854) 3-23-73, або пожежну частину за тел.: 101

Прес-служба Старокостянтинівського лісгоспу.

Протипожрозриви

За загибель тварин і птахів доведеться відповідати

  Працівники ДП “Кам’янець-Подільський лісгосп” постійно піклуються про збереження та відтворення мисливської фауни, стежать за дотриманням правил полювання, проводять рейди з виявлення та попередження фактів браконьєрства.
Днями мисливствознавець ДП Кам’янець-Подільський лісгосп” у Дунаєвецькому районі В.В. Жураковський взяв участь у зборах села Великий Іванчик. Розглядали питання потрави птахів та диких тварин на території сільськогосподарських угідь Великожванчицької сільської ради.
Активісти з навколишніх сіл ініціювали розслідування причин загибелі диких звірів та птахів. Вони звернулися до керівництва району, поліції, органів дерспоживслужби та фітосанітарної служби з вимогою провести службове розслідування цих фактів та покарати виних у скоєному.
Збори прийняли рішення зобов’язати орендарів сільськогосподарських угідь дотримуватися норм і правил використання пестицидів та інших хімічних засобів захисту й інформувати місцеві громади та лісогосподарські підприємства про проведення цих заходів.
Мисливствознавці ДП “Кам’янець-Подільський лісгосп” встановлюють розмір шкоди, завданої аграріями мисливському господарству.
Прес-служба Кам’янець-Подільського лісгоспу.

птахи изображение viberь східсела