Шановні лісівники й ветерани галузі!

  Прийміть найщиріші вітання з Днем пам’яті та примирення і Днем перемоги над фашизмом у Другій світовій війні!

  Страшна бійня, що тривала з 1939 по 1945 рік, забрала десятки мільйонів життів на планеті. Нечуваних втрат зазнав   й український народ. Низько схиляємо голови перед світлою  пам’яттю мільйонів воїнів і мирних людей, які поклали своє  життя заради миру на Землі.

  Учасникам та свідкам тієї жахливої війни бажаю здоров’я, достатку! Бажаю миру нашій рідній Україні, яка зараз бореться з російським агресором, самовіддано захищаючи свої кордони.

   Слава героям Другої світової війни! Слава сьогоднішнім українським героям!

                                                                               З повагою

                                                                             Петро ПЕШКО,

                                                               начальник Хмельницького ОУЛМГ.

Мак121212

Лісівники Хмельниччини перевиконали річний план створення лісових культур

  Державні лісогосподарські підприємства краю мали створити навесні 597 гектарів лісових культур. Із завданням усі  успішно справилися, а  частина підприємств значно перекрила його.  Це дало змогу навіть справитися з річним завданням. Засаджено майже 663 гектари площ при плані 605 гектарів.  Роботи виконано вчасно й з високою якістю.

  Найбільше посадили дерев Славутський та Ізяславський лісгоспи – відповідно 139 та 138 гектарів. Чималі площі зрубів заліснили Ярмолинецький, Старокостянтинівський та Шепетівський лісгоспи.

  Одночасно підприємства вели доповнення культур попередніх років. Ці роботи здійснили на площі майже 770 гектарів, теж значно перекривши річні намітки.

   На завершенні висів насіння різних порід дерев у лісорозсадниках. Засіяно понад шість гектарів площ – теж більше, ніж передбачалося зробити за рік. Отож садивного матеріалу буде вдосталь не тільки для власних потреб, а й на реалізацію іншим підприємствам та організаціям.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

DSC_122020233