Пішов із життя БАЧИНСЬКИЙ Карл Йосипович

   На вісімдесят п’ятому році життя перестало битися серце великого лісівника,  патріота України Карла Йосиповича Бачинського. Свій трудовий шлях він розпочав у 1960 році на посаді техніка-лісовода Плужнянського лісництва Ізяславського лісгоспу Хмельницької області. Молодого, перспективного фахівця, який у 1963 році закінчив Українську сільськогосподарську академію за спеціальністю «Лісове господарство»,  призначили лісничим Плужнянського лісництва. За вісім років роботи він зарекомендував себе вмілим, енергійним керівником підрозділу.

    Висунули  на посаду головного лісничого лісгоспу. А згодом став директором цього підприємства. Талант керівника тут розкрився сповна. Отож Карлу Йосиповичу довірили важливу державну роботу – дев’ять років він очолював Ізяславський райвиконком. За цей час багато зробив для розквіту краю, його економіки й культури.

   Любов до лісу стала визначальною в подальшій долі. В 1987 році К.Й. Бачинському доручили керувати Шепетівським лісгоспом, одним з найпотужніжих підприємств лісової галузі області. Одинадцять років він очолював лісгосп, разом з колективом зробив його ще кращим.

   Згодом був заступником директора цього ж лісгоспу, заступником голови правління-виконавчим директором АТ «Шепетівський деревообробний комбінат», заступником начальника Шепетівського військового лісгоспу, начальником деревообробного цеху цього ж лісгоспу.

   Вийшовши на заслужений відпочинок, Карл Йосипович не поривав зв’язків з лісовою галуззю. Він завжди був бажаним  гостем у Шепетіському лісовому господарстві. Давав слушні поради, допомагав зростати молодим фахівцям.

  Самовіддану працю К.Й. Бачинського гідно відзначено. Він – відмінник лісового господарства, заслужений працівник сільського господарства України.

   Пам’ять про великого життєлюба, патріота лісу вічно житиме в серцях лісівників області.

      Апарат Хмельницького ОУЛМГ, колективи лісогосподарських підприємств і обком профспілки  працівників лісового господарства.

Бачинський-Карл-Йосипович.-754x400

Відкрито новий туристичний маршрут на території Кам’янець-Подільського лісгоспу

   На території  ДП “Кам’янець-Подільський лісгосп” є багато пам’ятних посадок, об’єктів природно-заповідного фонду, цілющих джерел, історичних місць, де  організовано місця відпочинку,   рекреаційні майданчики. Працівники підприємства, створюючи  зони відпочинку, створюють зручності для відпочиваючих. Зводять альтанки, облаштовують спеціальні місця для розведення багать і місць для стоянки автотранспорту,  в найбільш відвідуваних місцях   влаштовують дитячі майданчики з пісочницями та гойдалками.

   Однією із   візитівок підприємства є Миньковецький дендропарк Дунаєвецького лісництва – пам’ятка садово-паркового мистецтва  місцевого значення.  Днями  на  офіційному відкритті туристичного сезону  Дунаєвецької  об’єднаної територіальної громади  презентовано   маршрут «На межі епох» (Дунаївці – Миньківці), до якого ввійшов Миньковецький дендропарк.

   Лісівники  чекають  на туристів і подорожуючих,  яким будуть надані  послуги з відпочинку, проводитимуться екскурсії. Від цього підприємство отримає додаткові кошти на  розвиток  рекреаційнійної та лісогогосподарської діяльності. Одночасно  лісівники  закликають  поважати їхню працю  і не смітити,  дбати про те, аби відпочинок  і надалі залишався затишним та комфортним.

   Прес-служба Камянець-Подільського лісгоспу.

?????????? ?????????? DSCF8116 DSCF1060