Привітання начальника Хмельницького ОУЛМГ Петра ПЕШКА з Днем вишиванки

Шановні лісівники й ветерани галузі!

   Щороку в третій четвер травня ми відзначаємо всеукраїнське свято – День вишиванки. Воно покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. В цей день кожен охочий може долучитися до нього, одягши на роботу, навчання чи на офіційний захід або прогулянку вишиванку.

   Це свято зближує нас, робить  патріотичнішими, відданішими Батьківщині.

 Щиро вітаю вас з Днем вишиванки! Бажаю всім міцного здоров’я, добробуту, сімейного затишку, мирного неба над головою!

        З повагою                                        Петро ПЕШКО.

IMG_2849-16-05-19-02-26IMG_2848-16-05-19-02-24

IMG_0012

Учнівське лісництво Славутської ЗОШ №4 «Зелений десант» відзначилося в конкурсі

Команда учнівського лісництва Славутської ЗОШ №4, до складу якої ввійшли Андрій Гедзюк, Олена Степанюк та Марія Косік, взяли участь у міжнародному конкурсі «Молодь в лісах Європи». Організаторами національного відбору є Державне агентство лісових ресурсів і Товариство лісівників України.
Змагався 41 представник учнівських лісництв із Житомирської, Закарпатської, Київської, Кіровоградської, Полтавської, Хмельницької, Чернівецької, Чернігівської, Черкаської областей та Малинського лісотехнічного коледжу.
Під час відбору команд було проведено чотири конкурси:
1. Презентація команди.
2. Тестування на знання лісового господарства України англійською мовою.
3. Перевірка та вміння розуміти текст лісівничої тематики.
4. Усний тест на вміння спілкуватись англійською мовою.
Команда славутчан показала високий рівень володіння англійською мовою та знання лісового господарства України і була нагороджена сертифікатом за участь у національному відборі конкурсу «Молодь в лісах Європи». Окремо конкурсна комісія відзначила Марію Косік, як кращу учасницю конкурсу.

Прес-служба Славутського лісгоспу.

P90515-092859 P90514-112327 P90514-142237

У лісівників Хмельниччини – технічне приймання виконаних лісокультурних робіт

   Погодні умови цьогорічної весни  посприяли успішній посадці лісових культур. Зміна температурного режиму, достатня кількість опадів, якісний посадковий матеріал при вмілій організації роботи  забезпечують хороші результати  створення лісових культур  на майбутнє.

  Згідно з вимогами після посадки здійснюється технічне приймання лісокультурних робіт з метою визначення  їх якості та відповідності проекту лісових культур. Для цього створюються комісії з числа спеціалістів підприємства та лісництв.

 Ділянки, які не відповідають вимогам щодо густоти садіння або висіву, мають відхилення від запланованого породного складу, технології створення, підлягають виправленню й повторному технічному прийманню. Неприйняті  лісові культури не включаються у виконання плану лісокультурних робіт.

 Зараз приймання проводиться в усіх лісогосподарських підприємствах Хмельниччини. За його підсумками буде дана оцінка проведенню цьогорічної лісокультурної кампанії. Потім слід забезпечити догляд за лісовими культурами – створення сприятливих умов для їх росту, скорочення строків зімкнення й переведення в покриту лісом площу, усунення негативного впливу трав’яної рослинності й порослі малоцінних порід. Все це допоможе формувати в майбутньому високопродуктивний і екологічно здоровий ліс.

  До речі, на травневій колегії обласного управління лісового та мисливського господарства питанню технічного приймання лісокультурних робіт було приділено велику увагу.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.