Мельниченко – з династії лісівників

     Мельниченки – то ціла династія лісівників. З гордістю Станіслав розповідає про свого прадіда Наума Петровича, діда Прокопа Петровича, батька Василя Прокоповича, які усе  життя віддали лісу. Працювали лісниками у Вовковинецькому лісництві, жили на кордоні й  він ще маленьким хлопчиком  й не уявляв  життя свого за межами лісу.

   Народився Станіслав у с.Гончарівка Літинського  району Вінницької області. Навчався у середній Багринівській школі. По її закінченні у 1996 році  пішов працювати лісником у місцевий колгоспний ліс. І хоч не мав спеціальної  освіти, досвіду, хлопцеві довіряли, бо знали, що справиться, що дідові й батькові «університети» малий Славко засвоїв на відмінно. Коли колгоспні ліси перейшли до системи агролісу, молодий лісник не втратив посади, залишився працювати.

    Але життя не стоїть на місці. У 2004 році Мельниченко влаштовується на роботу до Жмеринського держлісгоспу і вступає на навчання до Сторожинецького лісового технікуму. Працює лісником вже у Людавському лісництві.

    Добре пам’ятає дату 1вересня 2006 року. Цього дня він перейшов на роботу у ДП «Летичівське лісове господарство» на посаду лісника обходу №1.  Як спеціаліст лісового господарства, Станіслав Васильович вступив до Київського національного університету біоресурсів та природокористування. Успішно закінчив навчання, здобувши освіту магістра лісового господарства.

   З 2010 року Станіслав Мельниченко – старший майстер лісу Козачанського лісництва. Колеги  цінують його за людяність, відкритість у спілкуванні, щирість у стосунках. За принциповість, відповідальність поважає керівництво. Якщо вже доручив директор  справу – знає, два рази повторювати не треба, як і перевіряти  чи зроблене. Як сказали – так і зробив, за цю рису і найбільше цінують лісівника.

   А він у свою чергу цінує колектив і колег, з якими працює, цінує кожен день, проведений у лісі.

  15 травня Станіслава Васильовича Мельниченка вітали з ювілеєм. Голова профкому Л.В.Войтина вручила грамоту від господарства за багаторічну та сумлінну працю, високу професійну майстерність. Бажала добра і благополуччя, активного довголіття

 До вітань Людмили Володимирівни приєднувалися колеги.  Директор підприємства Василь Михайлович  Сивун відзначив ювіляра за сумлінність у роботі, відданість професії,  побажав до наступного ювілею одержати звання «Заслужений лісівник».  А поки  іменинник приймав вітання, телефон не змовкав. І хоч 40-річчя, зазвичай не відзначається, але для Мельниченків – це свято.

    Щасливий той, хто з радістю поспішає на роботу, а ще більше той, хто з радістю спішить додому. Щасливий наш іменинник, бо його поважають на роботі, люблять і чекають вдома. «За що любите?» – запитання адресоване дружині Наталі Іванівні. «За те, що добрий, веселий. За те, що любить нас…».

   Родина Мельниченків з 2006 року проживає в Новій Гуті, на лісовому  кордоні. Мають трійко діток: Валентина, Євгенія та Алінку.  Щасти вам, дорослі й малі Мельниченки!

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

 

 

 

Комплексне навчання із пожежогасіння

   Працівники  ДП “Новоушицьке ЛГ”  підвищують кваліфікацію із ліквідації лісових пожеж. Лісова охорона Новоушицького лісництва та Новоушицького декоративно-квіткового розсадника разом із лісничим В. І Самсонюком провели комплексне навчання  із пожежогасіння спільно із  співробітниками 16 ДПРЧ ГУ ДСНСУ у Хмельницькій області  та працівниками Національної поліції Новоушицького відділення Дунаєвецького відділу ГУ НП в Хмельницькій області на базі Новоушицького ДКР, у кварталі 2. Також у навчаннях взяли участь інженер лісового господарства І. А. Горпинюк та інженер з охорони і захисту лісу С. В. Кривий.

  У рамках навчань  відпрацьовано наступні елементи боротьби із лісовими пожежами:

  • гасіння лісової пожежі за допомогою причіпних пожежних модулів та локалізації осередків загоряння;
  • гасіння лісової пожежі за допомогою ранцевих лісових вогнегасників;
  • гасіння лісової пожежі співробітниками  16 ДПРЧ ГУ ДСНСУ у Хмельницькій області із використанням пожежного автомобіля;
  • комплексна взаємодія лісової охорони ДП “Новоушицьке ЛГ” та вогнеборців у подоланні лісової пожежі;
  • взаємодія лісової охорони із працівниками Національної поліції Новоушицького відділення Дунаєвецького відділу ГУ НП в Хмельницькій області при ліквідації лісових пожеж різного ступеня складності.

    Усі поставленні завдання в ході навчань  виконано. Вогнеборці були задоволені рівнем професіоналізму та діями лісової охорони в процесі пожежогасіння.

Прес-служба ДП “Новоушицьке лісове господарство”.

??? dav ??? ??? ??? ??? ???

Підтримали всеукраїнську акцію

   Працівники ДП «Ізяславський лісгосп» 16 травня прийшли на роботу у вишиванках. Так колектив лісгоспу підтримав всеукраїнську акцію та показав свою єдність і солідарність з українським народом.

   Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. Вже стало доброю традицією для нашого колективу приходити в цей день на роботу у вишиваному одязі

    Така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість. Люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

DSC_1155 DSC_1141 DSC_1143

Відпрацьовували спільні дії з гасіння лісової пожежі

     Лісова пожежа – одне з найскладніших стихійних явищ, яке за декілька хвилин знищує десятки гектарів зелених масивів. З появою перших теплих весняних променів і аж до пізньої осені працівники лісового господарства завжди напоготові, щоб не допустити найменших спалахів, як в лісі, так і поблизу нього.

     Тому першочерговими завданнями для працівників ДП “Старокостянтинівське лісове господарство” є профілактика та недопущення виникнення лісових пожеж, а також оперативна ліквідація можливих лісових загорань.

      З метою відпрацювання на практиці спільної взаємодії з ліквідації лісових пожеж  в Красилівському та Самчиківському лісництвах відбулися пожежно-тактичні навчання працівників лісової охорони, сил цивільного захисту, пожежно-рятувальних частин ГУ ДСНС міст Старокостянтинова та  Красилова.

      Відпрацьовувалися спільні дії з гасіння лісової пожежі працівниками лісової охорони із залученням додаткових сил і техніки аварійно-рятувальної служби, взаємодія та порядок організації підрозділів, що залучаються до гасіння лісової пожежі.

 Прес-служба   ДП”Старокостянтинівське лісове господарство”
20190515_091600 ?????????? viber image 2019-05-15 , 16.49.50