Вшанували загиблих воїнів-лісівників у антитерористичній операції

    У Пархомівському лісництві Хмельницького лісомисливського господарства сьогодні було велилюдно. У кварталі 41, виділ 18, де торік створили 0,5 гектара лісових культур із дуба, дугласії та горіха Зібольда, відбулося урочисте відкриття стели на честь загиблих воїнів-лісівників у АТО.

    Звучить Гімн України. Біля пам’ятного знака вишикувалася почесна варта із працівників підприємства, які брали участь в антитерористичній операції на Донбасі.   Отець Іван та отець Василь освячують хрест та пам’ятний знак. Лунають залпи на честь героїв. До підніжжя стели керівники обласного управління лісового та мисливського господарства і Хмельницького району, волонтери кладуть квіти. Учасники художньої самодіяльності виконали пісню «Плакала калина».

    Голова Хмельницької райради Ю.В. Мельник, заступник голови райради С.І. Янчук від імені місцевої влади висловили щиру вдячність лісівникам за доблесть, виявлену при захисті  територіальної цілісності держави. Начальник обласного управління лісового та мисливського господарства П.С. Пешко зазначив, що лісівники краю завжди в перших рядах на захисті рідної держави, завжди беруть участь в патріотичних справах. Так, на четвертому з’їзді лісівників України вони виступили  ініціаторами створення меморіальних насаджень на честь лісівників-героїв АТО по всій Україні. Такі насадження створені в кожному лісгоспі Хмельниччини. І ось ще одне вшанування наших героїв у Пархомівському лісництві. Тож нехай ці освячені лісові культури будуть вічною пам’яттю українським героям!

   Слово бере директор Хмельницької загальноосвітньої школи №22, керівник громадського об’єднання «Дія» Л.І. Пастух, яка щиро подякувала лісівникам за допомогу армії та відзначила мужність лісівників, котрі захищали Вітчизну на її східних рубежах.

    Голова Меджибізької ОТГ М.А. Демків і голова Пархомівської сільської ради А.В. Бойко теж щиро дякували лісівникам за повсякденні хороші справи і за захист України.

   Школярі на честь героїв виконали патріотичні пісні.

  Наш громадянський обов’язок – завжди  бути вдячними тим, хто поклав своє життя заради Вітчизни!

Прес-служба  Хмельницького ОУЛМГ.

_1090360 _1090239 _1090214 _1090259 _1090290 _1090331 _1090354

 

Семінар-нарада Держлісагентства для відповідальних за роботу з громадськістю і зв’язки із ЗМІ

  У Черкасах Держлісагентство України провело семінар-нараду для відповідальних працівників за зв’язки із засобами масової інформації обласних управлінь і підприємств лісового та мисливського господарства.

   Захід проведено з метою забезпечення висвітлення та популяризації діяльності підприємств і установ ДАЛРУ, забезпечення політики об’єктивного й прозорого інформування суспільства про стан, функціонування та перспективи розвитку лісової галузі держави, налагодження конструктивного діалогу із суспільством та громадськістю. Детально обговорено проект Комунікаційної стратегії Державного агентства лісових ресурсів.

  У семінарі взяли участь працівники усіх управлінь лісового та мисливського господарства держави. В складі делегації від Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства були прес-секретар ХОУЛМГ В.В. Самсонов та працівники підприємств відповідальні за зв’язки із громадськістю – Л.М. Коваль з ДП «Кам’янець-Подільське лісове господарство», А.О. Кирильчук з ДП «Шепетівське лісове господарство» і О.В. Мнюх з НПП «Мале Полісся».

   Учасники наради в обговоренні проекту Комунікаційної стратегії наголошували на необхідності налагодження діалогу між лісівниками, екологами, деревообробниками та суспільством в цілому для подолання непорозумінь, побудови конструктивної та взаємовигідної співпраці. Голова Товариства лісівників України Юрій Марчук привернув увагу до питань активізації співпраці з усіма органами та інституціями, що впливають на розвиток і стан лісового господарства.

   Методичні рекомендації щодо роботи з громадськістю та висвітлення в засобах масової інформації і в соціальних мережах подали Любов Полякова – завідувач сектору міжнародних відносин, науки та зв’язків із громадськістю ДАЛРУ, Валентин Колєчкін – прес-секретар ДАЛРУ, Марія Бабич – прес-секретар Товариства лісівників України.

  Семінар пройшов змістовно, на високому організаційному рівні.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

DSC_0431 DSC_0380 (1) DSC_0370 (1) DSC_0420 DSC_0495 DSC_0555 DSC_0413 (1)

Міжнародна конференція з охорони праці

       У Києві, Боярці, Макаров, Іванкові пройшла перша Міжнародна конференція «Безпека та гігієна праці в лісовому господарстві: проблеми та перспективи впровадження управління ризиками на підприємстві». Організатором конференції був журнал «Охорона праці», а координатором  та ведучим – головний редактор журналу Дмитро Матвійчук. Із доповідями та  вітальними словами виступали учасники  конференції. Участь у роботі конференції взяли представники Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства..

       У програмі конференції переможцям конкурсу «Краще підприємство галузі в сфері безпеки та гігієни праці»  вручили призи і відзначили найкращих працівників служб охорони  праці підприємств.

      Всі учасники   були розділені на три групи для проведення майстер-класу, практичних занять у Макарівському лісгоспі:  лісосічні роботи, нижній склад, цех переробки і виробничі майданчики – ідентифікація ризиків  небезпеки. Відбувся захист практичних робіт – карт ризиків небезпеки та видача сертифікатів учасників конференції.

    Незабутньою стала  прогулянка на теплоході  по Дніпрі. Всі учасники конференції мали можливість спілкуватися між собою,  задавати  практичні проблемні питання міжнародним експертам.

     Також всі бажаючі мали можливість  взяти участь в екскурсії до Чорнобиля та подивитись роботу лісозаготівельної техніки ДП «Іванківський лісгосп».

Прес-служба Ярмолинецького лісгоспу.

IMG_9749 20190514_150656 20190515_163005 20190514_153000 20190515_120205