Із завданням весни справилися успішно

    Лісівники ДП “Кам’янець-Подільський лісгосп” завершили   весняне   відтворення лісів. Цьогоріч на площі 47,4 га проведено садіння саджанців та посів жолудів на місцях зрубів минулого та поточного років. Основною лісовідтворюючою породою є дуб звичайний. До складу лісових культур з метою збільшення біологічної стійкості та підвищення продуктивності майбутніх деревостанів шляхом змішування рядів вводилися швидкорослі породи-інтродуценти – бук лісовий, сосна чорна (кримська), модрина європейська.

   У розсадниках лісгоспу на площі 0,9 га висіяно насіння лісових порід, де очікують виростити понад 200 тисяч штук садивного матеріалу для потреб підприємства.

   З метою отримання додаткових коштів на проведення лісогосподарських заходів вирощуються саджанці декоративних порід для озеленення. Для цього проведено зелене живцювання в культиваційних спорудах з автоматизованою системою зрошення на площі 0,04 га, висаджено у відкритий грунт 1 000 саджанців та в контейнери із закритою кореневою системою 2000 штук. Для новорічних цілей на площі 0,3 га висаджено 3000 штук ялини звичайної.

   Протягом весни підприємством реалізовано садивного матеріалу на суму майже 115 тисяч гривень. Витрати для створення 1 га лісових культур становлять близько 9 тисяч гривень. Фінансування робіт здійснюється за рахунок коштів підприємства.

Прес-служба Камянець-Подільського лісгоспу.

22

Ведення військового обліку на підприємстві

    У приміщенні Ярмолинецької селищної ради проведено навчальний семінар із відповідальними особами за військовий облік на підприємствах, в організаціях, в органах виконавчої влади, сільських радах.

 Навчання проводили службовці Ярмолинецького районного військового комісаріату: начальник відділення ВО та БССЗ Ярмолинецького РВК С. Щербатюк, головний спеціаліст мобілізаційного відділення О. Волошин.

   Навчання проходило в форматі «питання-відповідь». Присутні колеги ділилися досвідом.

     Також проведено планову перевірку ведення військового обліку та бронювання військовозобов’язаних в Ярмолинецькому лісгоспі. Відповідальний працівник за даний напрямок роботи Н. Хоптяр – інспектор з кадрів, надала комісії весь необхідний перелік документів, які підлягають перевірці. Комісія в складі начальника відділення ВО та БССЗ Ярмолинецького РВК С. Щербатюка, головного спеціаліста мобілізаційного відділення О. Волошина та завідувача сектору з питань мобілізації Ярмолинецької райдержадміністрації В. Дереша, опрацювала документи, надала практичні рекомендації.

Прес-служба Ярмолинецького лісгоспу.

20190524_121513 20190523_110622 20190523_110553