Незабаром – відкриття сезону полювання на пернату дичину. Покваптеся одержати контрольну картку!

На території мисливських угідь Хмельницької області 3 серпня 2019 року  відбудеться довгоочікуване свято відкриття сезону полювання на пернату дичину.

Щорічно в області на полювання виходять близько 12 тисяч мисливців. Напередодні хочеться нагадати, що для проведення полювання необхідно мати наступні документи: посвідчення мисливця; контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання на сезон 2019-2020 років з відміткою про сплату державного мита; дозвіл на добування мисливських тварин (відстрільна картка); відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю; паспорт на собак мисливських порід,  ловчих звірів і птахів у разі їх використання під час полювання.

Зазначені документи мисливець зобов’язаний мати під час здійснення полювання, транспортування або перенесення продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.

Відповідно до наданих повноважень Хмельницьке обласне управління лісового та мисливського господарства проводить видачу контрольних карток обліку добутої дичини і порушень правил полювання на поточний  мисливський сезон за адресою: м.Хмельницький, провулок Перший Мирний, 18. Для зручності мисливців у приміщенні встановлено термінал, з допомогою якого можна здійснити оплату  за адмінпослугу та державне мито при наявності ідентифікаційного коду. Вартість з послугами банку – 28 гривень.

На цей час лише  2260 мисливців отримали відповідний документ на право полювання. Технічні можливості видачі карток обмежені, тому Хмельницьке ОУЛМГ просить мисливців, бажаючих здійснювати полювання, завчасно отримати контрольну картку.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

Зростання потреби в кадрах – актуальне питання сьогодення

У Ярмолинецькій районній філії Хмельницького обласного центру зайнятості проведено засідання круглого столу на тему «Про діяльність органів державної влади, місцевого самоврядування, роботодавців та служби зайнятості в умовах зростання потреби в кадрах». На засіданні були присутні керівник апарату районної державної адміністрації Олександр Цісар, заступник голови районної ради Борис Лис та інші запрошені. Від ДП «Ярмолинецьке лісове господарство» участь в роботі круглого столу взяла інспектор з кадрів  Наталія Хоптяр.

Відкрив та вів засідання круглого столу директор Ярмолинецької районної філії Хмельницького ОЦЗ Володимир Безушко. Учасники круглого столу обговорили ситуацію на ринку праці, відзначили зростання попиту на робочу силу, як в цілому в державі так і в регіонах.

Наталія Хоптяр розповіла про ведення кадрової політики в лісгоспі. Вона, зокрема, зазначила, що працівники підприємства забезпечені необхідним соціальним пакетом (заробітна плата, відпускні, оздоровчі, лікарняні, матеріальні допомоги  різних видів та ін.). Така турбота позитивно позначається на кадровому потенціалі. Плинність кадрів   зовсім незначна. Робітники цінують своє робоче місце, відповідально ставляться до виконання поставлених завдань.

Прес-служба Ярмолинецького лісгопу.

64913813_2292160714200297_8716199822979235840_n 65728167_2292161100866925_2854342046951407616_n

Сезон тиші завершився

Завершився  сезон тиші в лісах. Працівники   ДП «Кам’янець-Подільськелісове господарство»  в цей час не проводили жодного господарського заходу на об’єктах притродно-заповідного фонду, який  займає   16,4 тисяч гектарів (65 відсотків угідь підприємства). Особливо дотримувалися заборони на проведення будь-яких санітарних рубок , адже весняні санітарні рубкизривають гніздування різних видів птахів, передусім хижих. А також заважають розмноженню  звірів, у тому числі мисливської фауни.

Натомість, для приваблювання   птахів і диких тварин в  урочищах лісівники  розвішували синичники та шпаківні, розкладали сіль в солонці. Рейдовими бригадими  з числа лісової охорони, здійснювались виїзди в лісові масиви для  виявлення та  попередження  дотримання спокою відвідувачами та відпочивальниками.

Наразі спеціалісти лісгоспу разом з науковцями НПП ”Подільські Товтри» обстежують  ділянки лісу  та погоджують роботи в межах призначених санітарно-оздоровчих заходів.

Прес-служба Кам»янець-Подільського лісгоспу.

зяблик косуля