Вшанували пам`ять жертв війни

У Ізяславі  22 червня о четвертій ранку біля меморіалу воїнам-визволителям з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні відбулася акція «Ніколи знову!». Ініціатором її проведення традиційно виступила районна ветеранська організація. У ній взяли участь: голова районної державної адміністрації Борис Яцков, голова районної ради Сергій Шлегель, секретар Ізяславської міської ради Наталія Попко, ветерани Другої світової війни, представники громадськості, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, трудових колективів підприємств, установ та організацій міста. Долучились до акції і представники ДП «Ізяславський лісгосп».

До учасників жалобного меморіального заходу звернулась голова районної ради Організації ветеранів України Лідія Загоруй.

Поминальну літію за всіма жертвами війни в Україні, військовослужбовцями, цивільними, тими, хто загинув на примусових каторжних роботах в нацистській Німеччині, тими, хто загинув у спалених містах та селах, відслужив біля братської могили благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Православної Церкви України патріархат митрофорний протоієрей о. Володимир Ковальчук.

Покладанням квітів та запалених лампад пам’яті біля меморіалу загиблим  учасники заходу віддали шану всім загиблим під час Другої світової війни  та живим ветеранам війни, всім тим, хто поклав на вівтар  перемоги своє життя та здоров’я.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

SAM_0390 SAM_0361 SAM_0363 SAM_0386 SAM_0387

Технічна рада була насиченою

У ДП «Шепетівський лісгосп» відбулася технічна нарада під керівництвом директора В.М. Сасюка за участі керівників структурних підрозділів, головних спеціалістів підприємства.

Головні спеціалісти доповіли про напрямки своєї роботи. Так головний економіст С.П. Закацюра С.П. проінформувала про підсумки господарсько-фінансової діяльності підприємства за січень-травень 2019 року. Головний інженер підприємства С.А. Кутасєвіч повідомив про стан охорони праці в підрозділах. Головний лісничий О.В.Заблоцький загострив увагу присутніх на проведення вчасного та якісного догляду за лісовими культурами та чергувань в пожежонебезпечний період.

Під час наради були розглянуті результати перевірки стану бухгалтерського обліку та достовірність звітності на підприємствах Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства на підставі наказу Держлісагенства України від 22.05.2019 р. №332 за період діяльності з 1 січня 2018 по 30 квітня 2019 року.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

DSC_0736 DSC_0725 DSC_0731 DSC_0716 (3)

Освітньо-виховна діяльність новоушицьких лісівників

У дні роботи літніх шкільних таборів  ДП “Новоушицьке лісове господарство” активно здійснює освітньо-масову роботу з екологічного та лісівничого виховання.

Впродовж червня  2019 року на територію Новоушицького декоративно-квіткового розсадника побували учні літніх таборів Рудковецької ЗОШ та Новоушицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №2. У рамках  екскурсій т. в. о. начальника Новоушицького декоративно-квіткового розсадника С.В. Кривий показав територію підрозділу, розповів про  діяльність розсадника та власне про професію лісівник.

Особливо звернено увагу на відновлення лісових насаджень та створення нових. Мова йшла про принципи та способи посадки лісових культур. Було продемонстровано вирощування сіянців дуба звичайного у касетах із закритою кореневою системою та звичайні стрічкові посіви. Літній табір також здійснив екскурсію  полями вирощування декоративного посадкового матеріалу, де дітям пояснили принципи та форми декоративного вирощування рослин, показали різні екзоти.

Після  екскурсії учні із задоволенням відпочили на  рекреаційному пункті “Трихів ліс”, що  нещодавно збудований у Новоушицькому декоративно-квітковому розсаднику  для сімейного дозвілля.

     Прес-служба ДП Новоушицьке лісове господарство.

оекноекон .щз.щз.щющзю прп пьпрь