Начальник Хмельницького ОУЛМГ Петро Пешко виступив в ефірі телерадіокомпанії «Поділля-Центр»

     Телепрограма «Звіти наживо» досить популярна на Хмельниччині й збирає велику аудиторію. Цього разу перед телеглядачами виступав начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Петро Пешко. Він розповів про стратегічну програму розвитку лісового господарства, успіхи й проблеми лісівників. Петро Степанович також відповів на запитання експертів, які були разом з ним у студії, на запитання телеглядачів.

   Подаємо повний текст програми для перегляду.

Дорогі подоляни!

    Колективи апарату обласного управління лісового та мисливського господарства і лісогосподарських підприємств щиро вітають Вас з видатним днем у державотворенні нашої України – Днем Конституції. Нехай мир і взаєморозуміння стануть основою подальшої розбудови нашої державності. Процвітання Вам, міцного здоров`я, щастя!

Засідання НТР НПП «Мале Полісся»

Проведено чергове засідання науково-технічної ради Національного природного парку «Мале Полісся».

Розглянуто наступні питання:

  • Організація території, стан передачі земель від інших землекористувачів. Отримання розпорядження Кабінету Міністрів на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
  • Винесення в натурі меж території НПП «Мале Полісся» та закріплення їх на місцевості межовими знаками. Виконання вимог системи охоронних знаків. Організація заходів щодо закріплення в натурі межовими знаками меж територій та об’єктів ПЗФ НПП «Мале Полісся».
  • Звіт ПрАТ «НВК «Курс» по ІІІ та ІV етапах робіт в рамках договору «Розроблення проекту організації території національного природного парку «Мале Полісся», охорони, відтворення та рекреаційного використання його природний комплексів та об’єктів».
  • Проведення лісовпорядкування території НПП «Мале Полісся».
  • Погодження проектованих на 2019 рік обсягів лісогосподарських робіт та санітарно-оздоровчих заходів в межах території НПП
  • Стан підготовки четвертого тому Літопису природи НПП за 2018 рік. Погодження його випуску.
  • Атестація старшого наукового співробітника О.В. Мнюха.
  • Звіт по Проекту землеустрою з організації та встановлення меж території НПП.

Національний природний парк «Мале Полісся» висловлює слова вдячності адміністрації державного підприємства «Ізяславське лісове господарство» за можливість проведення науково-технічної ради Парку в адмінприміщенні лісгоспу.

Прес-служба НПП «Мале Полісся».

1 2 3 4 5