Вітаємо!

   Президент України Володимир Зеленський з нагоди Дня Конституції нашої держави присвоїв почесне звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»:

   Бондарю Миколі Степановичу – майстрові лісу Самчиківського лісництва  державного підприємства «Старокостянтинівський лісгосп».

   Лісівники Хмельниччини щиро вітають М.С. Бондаря з високою відзнакою і бажають йому нових успіхів на благо Вітчизни!

фото бондара

Нагороджений з нагоди Дня Конституції України

З нагоди Дня Конституції України в Старокостянтинівському лісгоспі”   під головуванням директора Ю.Д. Грачука відбулися урочисті збори.

Працівини лісгоспу також взяли участь в міських урочистостях з нагоди державного свята, що відбулися в Старокостянтинівському гарнізоному будинку офіцерів. Серед інших   Почесною Грамотою міської ради   нагороджено водія     ДП “Старокостянтинівське лісове господарство”   Олександра Олексійовича Процика.

IMG-fa5067da94a51649748af64983557a17-VПрес-служба Старокостянтинівського лісгоспу.

Техрада пройшла конструктивно

У ДП “Новоушицьке лісове господарство” проведено технічну раду під керівництвом директора П. А. Стецюка. Розглянуто результати фінансово – господарської діяльності  за п’ять місяців  року. Підприємство  виконало планові показники й отримало прибуток.

Головні спеціалісти та керівники підрозділів доповіли по своїх напрямках роботи. Головний економіст М. М. Хрустінська представила  показники, що засвідчили про можливість виконання завдань  першого півріччя.

Головний бухгалтер Л. М. Комарніцька проінформувала про результати перевірки стану бухгалтерського обліку та достовірності звітності по підприємству. Було наголошено на відповідальності та достовірності подання фінансової звітності лісництвами підприємства.

Головний лісничий О.О. Лукомський доповів про стан лісокультурного виробництва. Зазначено, що підрозділи успішно завершили лісокультурну кампанію весни 2019 року, виконавши всі планові показники. Догляди за лісовими культурами виконуються у відповідності до поставлених завдань, проте потрібно їх наростити через природні фактори.

Також розглянуто стан протипожежної безпеки. Створено 2 км мінералізованих смуг та проведено догляд за існуючими смугами на відрізку 16,9 км. Постійно ведеться інформуванню населення через засоби масової інформації щодо дотримання вимог пожежної безпеки у лісах.

Особливу увагу на техраді акцентовано на виконанні поставлених завдань з побічного користування. Обговорено планові завдання та перспективи їх виконання. Привернуто увагу щодо своєчасного та якісного проведення усіх агротехнічних заходів на посівах сої, яких цього року підприємство має 71 га.

Наприкінці техради присутні переглянули відеоматеріали виїзної колегії Держлісагентства України, що відбулася на базі Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства.

 

Прес-служба ДП Новоушицьке лісове господарство.

trjk gdzghzdfgzdfg