Держлісагентство на шляху до діджиталізації

Без названия

Державне агентство лісових ресурсів України працює в напрямку діджиталізації та повністю підтримує пропозиції Європейської Бізнес Асоціації стосовно концепції держави у смартфоні. Детальніше про це тут: https://bit.ly/2FRBi0E.

Зокрема, щодо запровадження загальнодержавного електронного реєстру лісорубних квитків та загальнодержавної системи електронного обліку деревини, обов’язкової для ведення всіма постійними лісокористувачами. Це сприятиме відкритості інформації, пов’язаної з лісовим господарством та зменшенню обігу незаконно заготовленої деревини.

Що вже зроблено Держлісагентством?

1. Повністю введена система електронного обліку деревини у лісогосподарських підприємствах, які входять до сфери управління відомства. А це 73% лісів України.

Однак, ще залишається “чорна діра” у 27%, де не відбувається биркування деревини.

2. На сайті Держлісагентства https://bit.ly/2S3RbbI оприлюднюються не лише лісорубні квитки на заготівлю деревини, а й можна:

- дізнатися про відтворення лісів

- перевірити легальність лісопродукції

- переглянути перелік виданих сертифікатів про походження лісо- та пиломатеріалів

- слідкувати за перебігом міжнародної сертифікації лісів

«Це перший крок до діджиталізації. Звичайно ще роботи багато. Держлісагентство працює у цьому напрямку разом з державним підприємством «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр». Для масштабної діджиталізації нам необхідна підтримка держави», – зазначив заступник Голови відомства Володимир Бондар.

Прес-служба Держлісагентства

Ізяславський лісгосп взяв активну участь у святкуванні Дня міста

З нагоди святкування Дня  міста в Ізяславі відбулися численні масові заходи, участь у яких взяли й працівники ДП «Ізяславський лісгосп». Крім представників місцевої влади, громадськості до участі в торжествах долучилася делегація членів громадської організації шанувальників 5-го полку уланів заславських із польського міста Остроленка. До речі, для польських гостей директор ДП «Ізяславський лісгосп» П.І. Курельчук  провів оглядову екскурсію підприємством.

Щодо самого святкування, то воно розпочалося з урочистої ходи від приміщення Ізяславської міської ради вулицями Незалежності, Грушевського та Шевченка до Співочого поля, де і відбулося масштабне концертно-розважальне мистецьке шоу, присвячене Дню міста. Під час ходи представниками влади міста Ізяслав, Ізяславського району, польської делегації було покладено квіти до меморіалу воїнів-визволителів у Парку Слави та до меморіалу жертвам голодомрів і політичних репресій.

Традиційно під час урочистостей адміністрацією міста відзначаються громадські активісти, кращі працівники установ, підприємств та організацій  Щороку отримують відзнаки і працівники ДП «Ізяславський лісгосп». За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня міста відзначені грамотами Ізяславської міської ради працівники підприємства –  верстатник цеху переробки деревини О.В. Кирилюк, майстер цеху переробки деревини Л.О. Кирилюк, лісничий Лютарського лісництва О.М. Ковбель, водій  М.В. Грицюк.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

IMG_9714 IMG_9715 IMG_9732 IMG_9892 IMG_9893 IMG_0309

ЛІС ШАНУЄ ВИТРИВАЛИХ

Петру Арсентійовичу Святному 5липня – 65! Народився він у Гречинцях Летичівського району. По закінченні середньої школи навчався у профтехучилищі. Рік перед службою в армії працював на будівництві, столярував. Добре виходило, бо руки мав умілі. Але більше тягнуло до техніки. Після двох років служби пішов на курси у ДТСААФ.

Шоферував у Снітівському колгоспі, спочатку на молоковозі, потім на ГАЗ-52. Шістнадцять сезонів відпрацював на комбайні. А взимку розвозив на ферми солому, фураж. Петро Арсентійович не боявся ніякої роботи, працював допоки не розпалися колгоспи..

А першого квітня 16 років тому Петро Святний прийшов у Летичівський лісгосп. Спочатку перевозив деревину на ЗІЛ-131, більше шести років – на «Уралі». Петро Арсентійович – професіонал. Автомобіль знає досконало. Молодшим не лише порадить, підкаже, а й допоможе в ремонті.

« Незважаючи на погодні умови, виїде з будь-якої ділянки лісу, так як вийде з будь-якої ситуації. І головне – колегам завжди підніме настрій», – так про досвідченого шофера розповідає начальник лісопункту В.Г. Івасюк. Зараз «Урал» ветерана на ремонті, «Буфер ще треба порівняти, резину поміняти, мотор відремонтований… і ми в строю», по-молодечому сміється шофер-пенсіонер.

А гумор йому завжди в нагоді. І на роботі, і вдома. Варто Святному з»явитися в родинах його доньокок – стає весело. Дві доньки має, онуків і правнука Пашу, яким найбільше втішається. Зяті теж роботящі.

І хоч Петро Арсентійович вже сім років, як на пенсії, але позаздрили б і молоді. Зі Снітівки, в якій проживають з дружиною з 1975року, дістається до Летичева, звідси – до лісу. Спозаранку – свої клопоти по господарству. А вже зранку – проблеми лісогосподарські.

. Працівники Летичівського лісового господарства щиро бажають ювілярові усіляких гараздів!

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

???????????????????????????????