Виїзний семінар-навчання проведено з великою користю

На базі ДП «Шепетівський лісгосп» під головуванням першого заступника начальника управління П.С. Золотого проведено виїзний семінар-навчання головних лісничих підприємств Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства.

Збір учасників відбувся на території лісокомплексу, де директор Шепетівського лісгоспу В.М. Сасюк ознайомив присутніх з діяльністю підприємства.

Основна частина семінару пройшла на території Романівського лісництва. Тут гості мали змогу оглянути лісові культури різних років створення, ознайомилися з проведенням рубок догляду в молодняках та  з процесом розробки лісосік головного користування.

Жваве обговорення викликало проведення догляду за лісовими культурами за допомогою рубщика коридорів (РКР-1,7) на базі МТЗ-82.

Не менш цікаво було подивитися на проведення рубок догляду – освітлень, прочищень та проріджувань, здійснених у 2019 році та в попередніх роках. Кожний присутній мав змогу висловити своє бачення в проведенні заходів з догляду за лісом та поділитися власним досвідом.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

DSC_1036 DSC_1232 DSC_1153 DSC_1086

ПЕРЕМОГА – ЗА ВПРАВНИМИ РУКАМИ

У ДП «Летичівський лісгосп» лісозаготівельним роботам у зв’язку з їхньою небезпечністю приділяється максимум уваги. А де ще можна простежити за майстерністю, вправністю лісорубів, технікою безпеки, як не на змаганнях.

Днями на підприємстві пройшли чергові змагання вальників. Учасники з чотирьох лісництв та лісопункту, всього 47 чоловік, зібралися в Бохнянському лісництві, аби ще і ще раз продемонструвати свою майстерність.

Для проведення конкурсу-змагання була затверджена комісія-журі. До неї увійшли: В.М. Сивун – директор підприємства – голова комісії, О.С. Костюк – головний інженер, О.В. Штойко – головний лісничий, В.В. Войтина – інженер з охорони праці – члени комісії. Вони були прискіпливими до оцінок. Оцінювалося і підрізування кута підпилювання, і висота пенька,і вчасне подання сигналу, і наскільки точне звалювання дерева.

Кожна вправа потребувала відшліфованих навичок. Усі учасники – лісоруби шостого розряду, усі – вправні. Виконувалися щоденні виробничі операції.

Журі було непросто із 47 учасників виокремити кращих. І все ж: виділилися трьох. Це – Олег Мачковський (Летичівський лісопункт); Юрій Васильківський (Вовковинецьке лісництво); Володимир Леськов (Бохнянське лісництво).

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

 

9F080936-A7E0-408A-9561-6BDE2ED81EF9 72240885-2F19-458C-8A47-F59A5ED011A8 5FFC5710-1DAE-4A20-AFCE-FAEEE1A134E6