Діти працівників Шепетівського лісгоспу відпочивають на Закарпатті

 

Швидко промайнули два літніх місяці, але для дітей працівників ДП «Шепетівський лісгосп» серпень запам’ятається особливо. Саме зараз вони відправилися на оздоровлення у літній табір «Нарцис», що  неподалік закарпатського міста Хуст.

Калейдоскоп позитивних вражень чекає на маленьких туристів з Поділля: екскурсії, поїздки, відвідування термальних вод, ігри й танці. Весь відпочинок розпланований на години.

Варто зазначити, що група – досить велика, оздоровлюватиметься разом 21 дитина.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

1111

Проведено технічну раду підприємства

У Ярмолинецькому лісгоспі проведено технічну раду під керівництвом директора І.І. Кирилюка На засідання були запрошені члени техради та керівники структурних підрозділів. Присутні подивилися відеофрагменти з попередньої виїзної наради по Ярмолинецькому лісництву. Ці матеріали були відзняті журналістами «Продюсерського центру Ексклюзив» і транслюються на телебаченні.

Потім розглянули низку робочих питань фінансово-економічної діяльності підприємства. Головні спеціалісти проаналізували виробничу програму серпня, висловили думки щодо можливих ризиків, виходячи із сьогоднішньої цінової політики на ринку дров.

Директор лісгоспу наголосив на додержання високої якості лісопродукції, адже це найперша запорука добрих та багаторічних партнерських стосунків із споживачами. Також І.І. Кирилюк вкотре підкреслив важливість побічного користування, вчасність виконання всіх робіт, бо продукція швидко псується, гниє, пересихає.

Прес-служба Ярмолинецького лісгоспу.

222 111