Делегація Держлісагентства вивчала досвід роботи Національного лісового центру Словаччини

dklg.kmu.gov 1Українська делегація лісівників відвідала Національний лісовий центр Словаччини

Під час зустрічі з керівництвом центру обговорено широке коло питань щодо ведення лісового господарства.

Як розповіли словацькі лісівники, Національний лісовий центр був сформований, щоб забезпечити сучасну національну платформу для інтеграції лісових досліджень, планування, консалтингу, подальшої освіти та лісової практики в один цілісний підрозділ, здатний краще відповідати на проблеми, що стоять перед лісовим господарством у 21 столітті. Співробітники Національного лісового центру зараз організовані у чотирьох інститутах.
dklg.kmu.gov
Сторони обговорили питання співпраці в науково-дослідних роботах в області системи підтримки прийняття рішень, виробництва та управління лісом в контексті забезпечення постачання деревини і ефективного використання потенціалу виробництва грунтів. Також було порушено питання впливу змін клімату на ліси, захисту лісів від шкідників і хвороб.

Окрім того, сторони розглянули питання щодо програми транскордонного співробітництва ENI Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна.

Візит до центру відбувся у рамках Меморандуму між Держлісагентством України та державним підприємством «Ліси Словацької Республіки» і Національним лісовим центром Словаччини

Прес-служба Держлісагентства

Найулюбленіша його справа – вирощувати ліс

Відмінник лісового господарства України Олександр Бондар понад 40 років віддав служінню Подільському лісу. Він став визначальним у його долі в 1977 році, коли закінчив Березнівську лісову школу. За плечима Олександра Степановича – Кременецький лісовий технікум, Львівський лісотехнічний університет.
Найулюбленіша справа О.С. Бондаря – вирощувати ліс. Він пройшов щаблі кар’єри від робочого лісового господарства до лісничого. В Кам’янець-Подільському лісгоспі – з 1977 року. Сім років працював лісником, сімнадцять – майстром лісу Дунаєвецького лісництва, тринадцять років очолював колектив Маківського лісництва. Зараз – лісник, господарює в одному із обходів Маківського лісництва.
Невтомний трудівник, досвідчений спеціаліст, раціоналізатор, генератор ідей, вихователь та наставник молоді. З його участю створено та вирощено більше 1500 гектарів лісових культур, захисних насаджень та полезахисних смуг, вирощено майже 25 мільйонів сіянців та саджанців лісових і декоративних порід.
Праця Олександра Степановича Бондаря високо оцінена. Він відзначений Грамотою Кабінету Міністрів України, іншими нагородами.
Прес-служба Кам’янець-Подільського лісгоспу.
DSC00040

DSC00044

DSC00043

DSC00042

DSC00041