23 серпня – День Державного Прапора України

Без названияЗ любов’ю до України, з повагою до минулого нашого народу вшановуємо символ держави, сильної й незалежної країни – синьо-жовтий стяг. У час історичних звершень він надихав на боротьбу, був символом національної єдності, відображав честь та гідність, споконвічний високий дух у боротьбі за незалежність.
Нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного із нас гордість та спонукає на нові звершення в ім’я Вітчизни!

Літнє оздоровлення дітей працівників лісгоспу завершено

Про оздоровлення дітей своїх працівників у державному підприємстві “Старокостянтинівський лісгосп” постійно дбають адміністрація й первинна профспілкова організація. Враховуючи побажання членів профспілки, адміністрація й профком лісгоспу прийняли рішення відправити дітей на море – в оздоровчий заклад “Маяк”, що в с. Рибаківка Миколаївської області.
Десять хлопчиків й дівчаток крім щоденного купання мали можливість займатися багатьма видами спорту, творчими напрямками. Вони здійснили цікаві екскурсії по Миколаївській і Одеській областях.
Також двоє дітей наших працівників відпочивали на Хмельниччині – в дитячих оздоровчих закладах “Калинівка» Старокостянтинівського району і “Лісова пісня” с. Головчинці Летичівського району.
Заряджені здоров’ям і позитивними емоціями, діти повернулися додому, щиро дякуючи адміністрації і профкому за відпочинок.
Прес-служба Старокостянтинівського лісгоспу.

IMG_2121 (1)

IMG_2118 (1)

IMG_2110 (2)

IMG_2112 (2)

IMG_2115 (2)

IMG_2126 (1)

Камери відеоспостереження на варті лісів

Вберегти ліс від пожежі – одне з пріоритетних завдань лісівників. У весняно-осінній період це питання набуває особливої актуальності, адже неконтрольовані підпали сухої трави на полях, розведення вогнищ відпочивальниками поза межами встановлених місць і звичайна людська халатність спричиняють лісові пожежі.
Працівники Шепетівського лісгоспу постійно розширюють матеріальну базу, яка використовується для виявлення й гасіння пожеж. Так, на підприємстві функціонує лісо-пожежна станція, що забезпечена достатньою кількістю засобів гасіння: ранців, лопат, граблів. Постійно в справному стані перебувають два пожежних автомобілі й трактори.
Для вчасного виявлення загоряння в лісових насадженнях було встановлено три спостережні вежі та дві відеокамери спостереження за лісовими масивами. Цього року на території лісокомплексу додатково встановлено ще одну алюмінієву щоглу з відеоспостереженням. Це пришвидшить виявлення та гасіння пожеж.
Прес-служба Шепетівського лісгоспу.
DSC_1258

зображення_viber_2019-08-22_09-30-30

DSC_1255