Привітання начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Петра Пешка з нагоди Дня незалежності

Без названияШановні лісівники й ветерани галузі!
Щиро вітаю вас з головним державним святом – Днем незалежності України. До нього українці йшли століттями, а 28 років тому здійснилася їхня віковічна мрія про власну державу. Сьогодні нам нелегко відстоювати суверенітет, цілісність України. Однак мужній український народ неодмінно здолає ворога й з новими силами приступить до розбудови квітучої держави.
У цей святковий день хочу подякувати всім колективам лісогосподарських підприємств краю за сумлінну працю, за досягнення на благо рідної Вітчизни. Переконаний, що ми й надалі успішно трудитимемося на розбудову рідної України, щоб на її землі швидше настав мир.
Щастя, добробуту й злагоди вам та вашим родинам!
З Днем незалежності!
Слава Україні!
З повагою й нащирішими побажаннями
Петро ПЕШКО,
начальник управління.

Разом з хмельничанами лісівники гідно відзначили День Державного Прапора України

Майдан Незалежності в обласному центрі переповнений. Сюди прийшли з прапорами й квітами представники державних установ, трудових колективів, навчальних закладів, воїни, містяни, щоб виявити повагу до державного символу, до рідної України. Свій патріотизм засвідчили й лісівники Хмельниччини, які теж взяли участь у торжествах.
Урочистий мітинг розпочинається. У небо злітає стяг держави. Лунає Гімн України. Керівники області й міста, представники колективів, у тому числі й апарат обласного управління лісового та мисливського господарства, усі бажаючі покладають квіти до стели Героям небесної сотні. Присутні хвилиною мовчання вшановують героїв, загиблих за незалежність України.
Перед центральним входом до облдержадміністрації розгортають великий державний прапор. Учасники торжеств виконують Гімн України. Мітинг завершується на патріотичній ноті, виявом любові до України, поваги до її головного символу.
Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.
IMG_0040

IMG_0054

IMG_0056

IMG_0059

IMG_0076

IMG_0080

IMG_0015

IMG_0022

IMG_0030

IMG_0031

IMG_0033