Лісова охорона Проскурівського лісгоспу зупинила спробу крадіжки деревини

Днями працівники державної лісової охорони Проскурівського лісгоспу під час проведення рейду виявили незаконну порубку лісу в кварталі 37Хмельницькоголісництва.До їх приїзду браконьєри зрізалиодинадцятьсухостійних дерев породи ясеноб’ємом 16 кубометрів.

Працівникилісгоспу разом з представниками поліції оперативно оточили місце події, на якому “чорні лісоруби” вже почали завантажувати зрізану деревину на автомобіль.                                         Складено матеріали стосовно незаконної рубки та передано їх для проведення розслідування в Хмельницьке районне відділення поліції. Розмір завданої шкоди  складає 81 тис. грн.

Лісівники державного підприємства «Проскурівське лісове господарство» закликають усіх людей бути свідомими громадянами, не нищити ліси та не скоювати злочинів. Пам’ятайте, що згідно зі статтею 246 Кримінального кодексу України передбачена кримінальна відповідальність не тільки тим браконьєрам, які незаконно зрубали дерева, а й тим, хто незаконно перевозив, зберігав чи продавав деревину.

Прес-служба Проскурівського лісгоспу.IMG-ed1dc80387bfdb6e5917b7894eda4b70-V IMG-6f528de332a850744844f2f999488dec-V

Серед нагороджених – лісівники

З нагоди Дня прапора та Дня незалежності в місті Ізяславі та районі пройшла низка урочистих заходів. Долучилися до них і працівники ДП «Ізяславський лісгосп» на чолі з керівником П.І. Курельчуком.

Під час урочистостей представники міської та районної влади за вагомий внесок у розвиток Ізяславщини вручили кращим трудівникам грамоти, подяки, нагрудні знаки.

Серед нагороджених були й працівники лісгоспу. Грамотою Ізяславської районної ради та районної державної адміністрації за мужність, патріотизм, особистий внесок у захист державного суверенітету і територіальної цілісності України та з нагоди Дня незалежності України було відзначено учасника АТО, мисливствознавця ДП «Ізяславський лісгосп» Дмитра Семеновича.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

DSC_1254 (1) DSC_1255 (2) DSC_1242 (1)

Лісівники Шепетівщини взяли участь у святкових заходах

Колектив ДП «Шепетівський лісгосп» взяв участь у відзначенні Дня Державного Прапора України та Дня Конституції України.
Святкування в Шепетівці розпочалося з урочистого покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка. Звідси святкова хода вирушила до краєзнавчого музею, де відбулося підняття Державного Прапора України.
Також в рамках святкування відкрили меморіальну дошку українському політику, публіцисту, голові Народного Руху України В»ячеславу Чорноволу. На відкриті пам’ятної дошки були містяни, представники влади, а також колишні народні депутати В.Куйбіда й Т.Нагулко.
Прес-служба Шепетівського лісгоспу.
DSC_1328 (1)

DSC_1283

DSC_1347 (2)

DSC_1266

DSC_1314