Школярам було цікаво в лісгоспі

З 9 по 15 вересня в Україні триває акція «Лісівничий тиждень», приурочена до професійного свята лісівників. Вона покликана привернути увагу до лісового господарства, важкої праці лісівників, до збереження й охорони лісів. Хмельницьке обласне управління лісового та мисливського господарства разом зі всіма лісгоспами Хмельниччини, а також департамент освіти і науки облдержадміністрації і його структурні підрозділи в районах активно долучилися до акції.
Старокостянтинівський лісгосп також добре підготувався до лісівничого тижня. Днями вартові зелених шат на чолі з лісничим Самчиківського лісництва Володимиром Маркевичом  зустрілися з вихованцями Самчиківського шкільного лісництва. Дітям було прочитано лекцію під відкритим  небом, присвячену  веденню лісового господарства та вирощенню садивного матеріалу зокрема.
Учні відвідали контору лісництва, ознайомилися з машинами та механізмами, що використовуються при виконанні лісогосподарських робіт. Вони також побували на тепличному господарстві, де дізналися про основні способи та методи вирощення лісового та декоративного садивного матеріалу.
Проведений захід ознаменував собою як початок лісівничого тижня, так і початок співпраці між школою та лісгоспом на весь наступний навчальний рік.
Прес-служба Старокостянтинівського лісгоспу.
изображение_viber_2019-09-09_12-59-06

изображение_viber_2019-09-09_12-59-25

изображение_viber_2019-09-09_12-59-12

Славутський лісгосп організував конкурс творів і малюнків

З нагоди Дня працівника лісу протягом 9-15 вересня  в Україні відзначається лісівничий тиждень, у рамках якого відбудуться заходи для привернення уваги суспільства до проблем лісового господарства, до збереження та охорони лісів.
Одним із таких заходів  є проведення конкурсу малюнків і творів на лісівничу тематику. ДП «Славутський лісгосп» організував і провів його разом з освітянами цікаво, залучивши багато дітей. Переможцями конкурсу по м. Славуті стали за кращий твір І місце – Вероніка Шевченко, ІІ місце – Іван Тимчук, Вікторія Котляр, ІІІ місце -  Андрій Гедзюк, Анна Коробчук, Вікторія Антонюк; за кращий малюнок І місце -  Каміла Савоцька, ІІ місце – Ірина Комісарова, Софія Матвійчук, ІІІ місце – Олена Миронюк, Ілля Мацієвич, Валерія Міронова. По Славутському району за кращий твір І місце присуджено Катерині Ковальовій, ІІ місце – Вероніка Іванова, Вікторія Мазур, ІІІ місце – Дарина Парай, Олексій Малинюк, Крістіна Школьна, за кращий малюнок І місце – Валерія Власюк, ІІ місце – Софія Мацюк, Дарина Кравчук, ІІІ місце – Христина Савоцька, Олександра Воробей, Артур Гнатюк.
     
 
     Прес-служба ДП “Славутський лісгосп”.

csm_DSC_0470_a41b77c670

csm_DSC_0478_b82d94ce7d

dsc-0455-03

dsc-0463-60