Звернення Володимира Бондаря з нагоди Дня працівника лісу

Шановні працівників лісового господарства, лісової та деревообробної промисловості України!

 

Напередодні нашого професійного свята – Дня працівника лісу – хочу привітати всіх, хто працює в лісовому господарстві держави та дотичних до галузі сферах.

Робота в лісі та з його ресурсами дуже відповідальна. Люди, які працюють в лісі є фанатами своєї справи. Починаючи із самого простого – збору лісового насіння, спостереження за плодоношенням лісових порід, вирощуванням садивного матеріалу, створенням лісових культур і багато іншого. Це цілий комплекс робіт, залежний від своєї пори року.

Цікаво слухати ветеранів галузі, які з блиском в очах та трепетом в голосі діляться спогадами про трудову діяльність, якими неймовірними зусиллями велася заготівля деревини, створювалися лісові культури, де підготовку ґрунту проводили кінними плугами…  Вони ще й досі живуть та пишаються тим, що бачать, які могутні ліси шумлять, створені та доглянуті їхніми руками.

«Той, хто любить паростки кленові, хто діброви молоді ростить, той достойний людської любові, бо живе й працює для століть» – знайома цитата із вірша Максима Рильського відображає сутність любові лісівників до своєї професії.

Від себе можу сказати, що у переважній більшості лісівники – гарні господарі у лісі. Вони люблять свою професію, працюють на гарний результат, щоб не соромно було за свою роботу перед дітьми та онуками. Нехай  вони в майбутньому оцінять те, що було зроблено заради майбутніх поколінь.

Вірю в те, що пройде штучно створений негатив, який йде на працівників лісової галузі останніми роками і професія лісівника відновить високий авторитет і повагу в суспільстві та на рівні держави.

Хочу знову згадати і подякувати всім лісівникам, які пішли на військову службу захищати територіальну цілісність України.

Велика вдячність вам, шановні працівники та ветерани лісового господарства, за невтомну працю і самовідданість. Сердечно бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра та злагоди.

Вітаю з нашим лісівничим святом! З Днем лісівника!

 

Заступник Голови

Державного агентства лісових ресурсів України                           Володимир БОНДАРБез названия

Привітання начальника управління Петра Пешка з Днем працівника лісу

 

Шановні лісівники і ветерани галузі!

Щороку в третю неділю вересня в нашій країні відзначають День працівника лісу. Ліс- найбільше природне багатство, справжній скарб. А лісове господарство відіграє важливу роль в економіці держави, збереженні довкілля.

Лісівники області відповідально, по-господарськи використовують лісові ресурси, забезпечують дбайливе ведення лісового та мисливського господарства. Їхня благородна праця користується заслуженою шаною подолян. А створені працьовитими руками зелені насадження надійно захищають землю від водної та вітрової ерозії, сприяють покращенню природного середовища.

Сьогодні перед лісівниками стоять серйозні виклики і завдання. Тому ми маємо бути цілеспрямованими, згуртованими, працювати чесно та відкрито, на благо України.

Шановні працівники лісу, ветерани галузі, прийміть найщиріші вітання з професійним святом. Зичу усім вам благополуччя, достатку, міцного здоров’я, мирного неба й щасливої долі!

З найкращими побажаннями

Петро ПЕШКО,

начальник управління.

 Без-названия2

Урочисті збори з нагоди професійного свята

У теплій, дружній атмосфері проходили урочисті збори апарату Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства з нагоди Дня працівника лісу.

Начальник управління Петро Пешко щиро привітав усіх з професійним святом, побажав нових здобутків у праці, благополуччя й достатку. Він також вручив кращим працівникам нагороди Державного агентства лісових ресурсів, обласної державної адміністрації, обласної ради та управління.

До святкових привітань приєдналися голова галузевого обкому профспілки Віталій Лісовий та голова обласної організації Товариства лісівників України Володимир Хоптинець. Вони теж вручили нагороди кращим працівникам апарату управління.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ. IMG_5903 IMG_6038 IMG_6056 IMG_5914 IMG_5930 IMG_5961 IMG_5998 IMG_6067 IMG_5950 IMG_6081 IMG_6074 IMG_5889