ЕКСКУРСІЯ ЮНИХ ЛІСІВНИКІВ

У ДП «Шепетівський лісгосп» вже стало доброю традицією проводити екскурсії для школярів з профорієнтаційною метою.

І ось відбувся новий захід. Підприємство відвідали учні Шепетівської загальноосвітньої школи №4 і вихованці учнівського лісництва «Барвінок» цього закладу. Це була найчисельніша екскурсійна група, до якої увійшли учні п’ятих, шостих, сьомих та восьмих класів – понад 70 дітей.

Для них провели екскурсію територією Кам’янківського лісництва, де вони ознайомилися з основними напрямками роботи підприємства. Під керівництвом інженера лісових культур А.Кирильчук діти побували в теплиці, розсаднику, зоні відпочинку «Дубки». Після завершення запланованої програми школярі гарно відпочили в рекреаційній зоні.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

DSC_1261 зображення_viber_2019-09-16_20-17-28

Слухали про ліс, озеленювали територію

Протягом 9-15 вересня в Україні проходив «Лісівничий тиждень». У його рамках працівники ДП «Ізяславський лісгосп» провели низку заходів серед місцевого населення та учнівської молоді Ізяславського району.

Зокрема, в Михельській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. організовано конкурс малюнка на лісівничу тематику. Участь в ньому взяли 29 учнів. Переможцями стали:

1 місцеАнтончик Віталій, учень 9 класу;

2 місцеГончарук Аліна, учениця 7 класу;

2 місце Николайчук Катерина, учениця 7 класу;

3 місце Стельмашук Оксана, учениця 7 класу;

3 місце Антончик Діана, учениця 6 класу.

Переможців конкурсу нагороджено дипломами та цінними подарунками, а їхні роботи взяли участьу конкурсі на обласному рівні.

Працівниками лісгоспу з залученням учнів Михельської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. озеленено територію біля адмінбудівлі Михельського лісництва. Спільними зусиллями лісівників та школярів закладено композиції з хвойних та декоративно-листяних видів з використанням декоративних елементів.

Крім того, працівниками лісгоспу в шкільному лісництві та в агропрофесійному ліцеї м.Ізяслава на лісівничу тематику прочитано лекції, в місцевих засобах масової інформації надруковано статті, які розповідають про ведення лісового господарства, важливість роботи лісівників у збереженні природних ресурсів та біорізноманіття, забезпечення людей продуктами лісу.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.