Для озеленення садиб звертайтесь у ДП «Славутський лісгосп»

Лісівники ДП «Славутський лісгосп» власними силами наповнюють бюджет підприємства для розвитку лісового господарства. Одним із джерел надходження є реалізація посадкового матеріалу. Сьогодні збільшується попит і на декоративний матеріал, який все частіше використовують для озеленення населених пунктів, особистих садиб та територій підприємств.
В Голицькому лісництві, у розсаднику та теплицях вирощують понад 60 видів декоративних рослин та саджанці дуба звичайного, ялини європейської, сосни звичайної. Туї, самшит, ялівці, тис, гібіскуси та багато інших – усе це користується неабиякою популярністю, як серед місцевого населення, так і серед установ та організацій, що перебувають у зоні діяльності лісгоспу. Чудовий наглядний приклад ландшафтного дизайну можна побачити на території центральної садиби лісгоспу. Щорічно підприємство працює в напрямку збільшення асортименту, де сьогодні вирощують 100 видів декоративних рослин.
Запрошуємо на центральну садибу підприємства та у Голицьке лісництво усіх, хто бажає придбати декоративний посадковий матеріал. При бажанні покупця, фахівці – інженери лісового господарства, можуть надати консультацію по оформленню певного ландшафту чи альпійської гірки.
Якісні саджанці неодмінно приживуться на території Вашої садиби і радуватимуть Вас своєю красою.
З питань купівлі декоративного посадкового матеріалу можна звертатись за адресою:
м. Славута, вул. Г. Кузовкова,1 та вул. Б. Хмельницького, 149
або телефонуйте 098-578-06-90, 067-384-10-19, 03842-7-03-80
Водночас, за словами лісівників, догляд за територією – це додатковий привід нагадати про те, що чистота навколо залежить від кожного з нас, і тільки разом ми зможемо зберегти природу в її ідеальному стані. Головне, щоб бажання було жити в чистому, а значить безпечному природному середовищі.

Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»
dji-0998-e0

Екостежка кличе допитливих

Екологічна стежка «Перлина Славутчини» Національного природного парку «Мале Полісся» продовжує відкривати свої мальовничі краєвиди відвідувачам. Цього разу сюди завітали учні Ізяславського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5 ім. О.П. Онищука, гімназія”. Зустрічали гостей фахівець з екоосвіти Ю.О. Лукащук та старший науковий співробітник Н.В. Кратасюк, котрі й провели цікаву та пізнавальну екскурсію екостежиною.
Під час проходження маршруту учні значно розширили свій кругозір, поглибили та отримали нові знання про природу краю, ознайомились із особливостями природного ландшафту.
Національний природний парк «Мале Полісся» запрошує усіх бажаючих відвідати терени Парку, пірнути у його мальовничу й неповторну красу та пройти маршрутом екологічної стежки «Перлина Славутчини» й стати на крок ближчим до природи.
Прес-служба НПП “Мале Полісся”.

DSC_9883

DSC_9887

DSC_9898

DSC_9875

DSC_9944

ОХОРОНА ПРАЦІ У ДП « СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКЕ ЛГ» – НА НАЛЕЖНОМУ РІВНІ

Робота в лісовій галузі є дуже відповідальною, не важливо – ліс це, чи цех переробки деревини. Тому питанням організації безпечних умов праці в ДП «Старокостянтинівське ЛГ» приділяється значна увага. Щорічно розробляються й діють комплексні заходи для досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення рівня охорони праці, запобігання виробничого травматизму, професійних захворювань, аварій і пожеж.
На початку 2019 року проведено навчання та атестацію всіх керівників структурних підрозділів, інженерно-технічного персоналу та працівників з охорони праці. За вісім місяців витрати на охорону праці склали 147355 грн. З них на на забезпечення працівників спеціальним одягом, взуттям та засобами індивідуального захисту – на суму 96166 грн, на проведення медичних оглядів працівників – 12022 грн, на придбання медикаментів – 15257 грн. Витрати на проведення цільового навчання з охорони праці , організацію семінарів та оглядів-конкурсів із цих питань та інші становлять 23910 грн.
Керівництво лісгоспу, профком постійно дбають про забезпеченню здорових і безпечних умов праці. Важливо й те, що на підприємстві щомісячно проводяться наради з профілактики виробничого травматизму, покращення стану охорони праці, культури виробництва та належного дотримання виробничої й трудової дисципліни.
Служба охорони праці щомісячно перевіряє стан охорони праці в структурних підпрозділах. Відбуваються засідання комісії адміністративно-громадського контролю третього рівня за станом охорони праці.
На нарадах і семінарах з охорони праці постійно наголошується, що керівникам структурних підрозділів та працівникам необхідно:
- дотримуватись вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки під час проведення лісосічних та інших робіт;
- стежити за дотриманням правил внутрішнього трудового розпорядку, трудової та виробничої дисципліни.
- не допускати до роботи працівників у стані алкогольного, наркотичного сп’яніння, в хворобливому або стомленому стані.
- забезпечити відповідно до норм видачу спецодягу, засобів індивідуального захисту, миючих та знезаражуючих засобів для працівників.
Перевірка відповідності машин та обладнання вимогам правил з охорони праці, пожежної безпеки, дорожнього руху та електробезпеки повинна відбуватися систематично.

Прес-служба ДП “Старокостянтинівський лісгосп”.

зображення_viber_2019-09-23_15-50-09

зображення_viber_2019-09-23_15-53-11