Представник лісівників Хмельниччини Андрій Самсонов— чемпіон України

В Ужгороді відбулися фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади серед державних службовців. Виступали збірні 20 областей держави та Києва. 
Збірна Хмельниччини традиційно підтвердила високий спортивний рівень, вчергове виборовши перше загальнокомандне місце. Найбільший внесок команд з волейболу та футзалу, які стали чемпіонами. Шахісти посіли третє місце.
Лісівникам Хмельниччини особливо приємно, що їхній посланець — головний спеціаліст обласного управління лісового та мисливського господарства Андрій Самсонов гідно виступив у футзальній команді.
Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

IMG_1932

IMG_1922

IMG_1929

Оновлюють автотракторний парк

Вчора в ДП «Ярмолинецьке лісове господарство» вийшов на лінію вже десятий відремонтований трактор МТЗ82.1. Всі відновлювальні роботи виконали молоді спеціалісти Андрій Гусак – слюсар з ремонту автомобілів Ярмолинецького гаража та Микола Джуглій – тракторист, який і буде працювати на цьому транспортному засобі.
Загальний ремонт трактора та причепа становить майже 130 тис. грн. Приймати техніку приїхав Микола Панасюк – головний механік лісгопу, Сергій Садовий – лісничий Городоцького лісництва, Михайло Яблонський – помічник лісничого Городоцького лісництва. Вони подякували за якісний ремонт. Оновлений трактор буде одним із транспортних засобів, які забезпечуватимуть виконання виробничої програми в Городоцькому лісництві.
Прес-служба Ярмолинецького лісгоспу.
20190930_081224

20190930_080830

20190930_080730

20190930_080803

Всеукраїнський зліт учнівських лісництв

У Чернігівській області проходив II (фінальний) етап Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Основною метою проведення заходу є залучення учнівської молоді до природоохоронної та дослідно-експериментальної роботи в галузі лісового господарства, збереження біологічного різноманіття лісових екосистем.
У заході взяли участь 24 команди – переможці обласного етапу з усіх регіонів України. Команда від Хмельницької області цього року складалася із 5 осіб: директор НПП «Мале Полісся» А.В. Сасюк, лісничий Пліщинського лісництва ДП «Шепетівське лісове господарство» М.В. Савчук, керівник зразкового учнівського лісництва «Пліщинське» Пліщінської ЗОШ І-ІІІ ст. М.А. Зведенюк та двоє вихованців шкільного лісництва.
Всі учасники заходу оформляли виставки-презентації досягнень своїх учнівських лісництв у Чернігівському обласному Палаці дітей та юнацтва. Також проводився відкритий захист науково-дослідницьких робіт у галузі лісового господарства та одночасно для керівників учнівських лісництв відбулися педагогічні читання «Використання ідей В.О. Сухомлинського та інших вчених у галузі збереження природи в контексті профорієнтаційної роботи учнівських лісництв».
Також учасники зльоту заклали Алею Єдності і Миру на території агробіостанції Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді.
Програма заходу була насичена різноманітними екскурсіями до лісогосподарських підприємств Чернігівщини, де учасникам зльоту показали різні технології вирощування садивного матеріалу основних лісоутворюючих порід та декоративного садивного матеріалу.
За підсумками зльоту команда учнівського лісництва Пліщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хмельницької області нагороджена дипломом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за активну участь у ІІ (фінальному) етапі Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти.
Прес-служба НПП “Мале Полісся”.

43

45

зображення_viber_209-30_11-37-34

зображення_viber_2019-09-30_11-37-34

22