На свято до дітей лісівники завітали з подарунками

Свято для дітей з особливими потребами відбулося в Шепетівському центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю. На захід під гаслом «Ми любимо дружити» завітали міський голова М. Полодюк, головний лісничий ДП «Шепетівський лісгосп» О. Заблоцький, волонтери, небайдужі містяни, батьки дітей.
Головний лісничий зазначив, що колектив підприємства ніколи не залишається осторонь проблем центру. І сьогодні ми завітали з подарунками, презентувавши для відвідувачів закладу батут.
Окрасою заходу став концерт від вихованців центру і волонтерів. Дитяче свято вдалося, адже активні ігри, клоун та поні Принц принесли багато радості хлопчикам і дівчаткам.
Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

DSC_1683

DSC_1701

DSC_1712

DSC_1728

DSC_1737

DSC_1603

DSC_1611

Парламент захистив українські ліси від концесії

3 жовтня 2019 року Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про концесію» (реєстр. № 1046). За відповідне рішення під час пленарного засідання Верховної Ради України проголосували 257 народних депутатів.

Відповідно до прикінцевих положень ухваленого Закону, вносяться зміни до ст. 16 Лісового кодексу України. Зокрема, зазначена стаття доповнюватиметься таким змістом: «Ліси на землях державної та комунальної власності, спеціалізовані лісогосподарські підприємства не є об’єктами державно-приватного партнерства згідно із Законом України “Про державно-приватне партнерство”, зокрема об’єктами концесії згідно із Законом України “Про концесію”».

Після підписання ухваленого Закону Головою Верховної Ради України, він буде переданий на підпис Президенту України.

Зазначимо, що Закон про концесію спрямований на удосконалення правового регулювання концесійної діяльності, що, в свою чергу, забезпечить можливість ефективного залучення вітчизняних та іноземних інвестицій в економіку України та розбудову інфраструктури, чіткий механізм вибору концесіонера та підготовку до реалізації якісних проектів на умовах концесії, що відповідатимуть міжнародній практиці.

Довідково.

Концесія — договір про передачу природних багатств, підприємств, інших господарських об’єктів, що належать державі чи територіальній громаді, в тимчасову експлуатацію іншим державам, іноземним фірмам, приватним особам.

Прес-служба Держлісагентства