Міський парк відновлюють громадою

У самісінькому центрі старовинного Ізяслава був міський парк відпочинку з мальовничим краєвидом. Проте, на жаль, через людську байдужість він повністю занепав. Група волонтерів з Ізяслава ініціювала наведення порядку в парку, аби тут знову було затишно відпочивати кожному.
У вересні поточного року стартував місячник з благоустрою. Його мета -привести у належний санітарний стан прибудинкові території, парки, сквери, дитячі й спортивні майданчики, дороги, очистити від побутового сміття береги водойм, прибирати кладовища, братські могили, меморіальні комплекси та місця поховань видатних осіб. А ще слід ліквідувати несанкціоновані сміттєзвалища, очистити та прибрати смуги вздовж доріг, автобусні зупинки, очистити системи зливової каналізації.
Разом з іншими підприємствами, організаціями до місячника з благоустрою парку неодноразово приєднувався і колектив Національного природного парку «Мале Полісся». Завдяки спільним зусиллям міський парк щодня стає чистішим та кращим.
Більше фото за посиланням; https://drive.google.com/drive/folders/1ik0pwem0pU8tyYkZ2bT-TXdalFegvRn3
Прес-служба НПП «Мале Полісся».

IMG_20190920_125028

IMG_20191004_131302

IMG_20190920_123742

За сприяння лісівників благоустроєно територію церкви

Працівники ДП “Кам’янець-Подільський лісгосп” долучилися до проведення осіннього місячника санітарної очистки та благоустрою, який проводиться в місті Кам’янці-Подільському.

. Вони допомогли в благоустрої території найстарішої православної Покровської церкви, що розташована на Руських фільварках, поряд з конторою підприємства. Лісгосп надав саджанці ялівців і туй, які висадили разом з прихожанами на території храму.

Тепер територія святині стала ще кращою.

Прес-служба Кам”янець-Подільського лісгоспу.

 

благоустрій русь церкв