Лісівники Хмельниччини шукають шляхи вдосконалення реалізації продукції

Сьогодні, 18 жовтня в Хмельницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася нарада з питань удосконалення реалізації продукції.
Відкриваючи засідання, заступник начальника управління Ю.Л. Безноско наголосив, що в сьогоднішній час зростає роль і важливість інтернету в реалізації продукції та послуг. У зв’язку з цим створення інтернет-магазину є вже не просто привабливою ідеєю, а й життєвою необхідністю. В нас діє такий інтернет-магазин, але його робота потребує вдосконалення й розширення, оскільки зараз реалізовується лише декоративний посадковий матеріал й недеревна продукція: мед, лісові ягоди, чаї та інше.
На нараді надійшло чимало слушних пропозицій щодо розміщення на сторінках магазину основних показників. Його послуги мають бути розраховані, як для великих, так і для малих підприємств та індивідуальних споживачів. Тому форма і зміст повинні бути зрозумілими для всіх. Отож важливо, щоб користуватися послугами інтернет-магазину можна було б, незважаючи на місце проживання покупця – чи то в місті, чи в селі. Новий формат інтернет-магазину передбачає надання послуг із доставкою продукції в двір споживача.
На нараді акумульовано думки учасників та підготовлено технічне завдання розробникам такого інтернет-магазину.
Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

IMG_0011

IMG_0012

IMG_0016

Реалізували деревини на 2.5 мільйона гривень

17 жовтня 2019 р. лісові господарства Хмельницького ОУЛМГ провели додаткові торги з продажу необробленої деревини заготівлі четвертого кварталу 2019 року.
У торгах взяло участь 12 деревообробних підприємств Поділля та інших регіонів України. Всього реалізовано 1,1 тис. кубометрів деревини. Виручка від реалізації складе 2,5 млн. грн.
Отримані кошти будуть спрямовані на розвиток лісового господарства області.
Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ