Відбулася колегія Хмельницького ОУЛМГ

Сьогодні, 7 листопада 2019 року відбулася колегія Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства. Засідання вів начальник управління Петро Пешко.

З доповіддю про підсумки господарсько-фінансової діяльності за дев’ять місяців поточного року виступив заступник начальника управління Олександр Семенець.

На колегії детально обговорено пропозиції з покращення роботи сайтів та інтернет-магазинів підвідомчих підприємств. Виступили заступник начальника управління Юрій Безноско й головні інженери лісгоспів.

Також розглянуто низку інших питань діяльності підприємств.

Детальний звіт про роботу колегії буде опубліковано пізніше.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

 

IMG_0015 IMG_0016

Осіння посадка лісу

Зараз лісівники Хмельниччини ведуть осінню посадку лісу. На ділянках, де влітку й восени завершено лісозаготівельні роботи, проведено очистку лісосік від порубкових решток і підготовлено грунт, якраз за сприятливих умов слушно провести заліснення.

Підприємства Хмельницького ОУЛМГ активно включилися в процес омолодження лісу. Тим більше, що восени в лісівників є більше часу для якісного виконання усіх процесів, ніж навесні. Особливо гаряче зараз у колективах, де ведеться посадка хвойних порід. Це, зокрема, підприємства північного регіону. В Шепетівському, Славутському, Ізяславському лісгоспах за інтенсивними технологіями вирощують перспективні породи – модрину, сосну, дугласію та інші, де заліснення здійснюють посадковим матеріалом із закритою кореневою системою. Посаджені таким методом сіянці мають значний запас поживних речовин, вологи, набирають повну силу росту з перших днів та мають хорошу здатність витримати весняні заморозки й сонячні опіки.

Цієї осінньої пори вже посаджено майже 50 гектарів лісу. А з початку року заліснено понад 755 гектарів площ. Є впевненість, що створені насадження будуть рости не тільки на радість нам, а й майбутнім поколінням.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

DSC_1758 DSC_0135 DSC_0155 DSC_0160 DSC_0162 DSC_0168 DSC_0170 DSC_0172 DSC_0174

ВІДПОВІДНІСТЬ МІЖНАРОДНИМ СТАНДАРТАМ ПІДТВЕРДЖЕНА

У Летичівському лісгоспі проведено наглядовий контрольний аудит.

Його здійснювали співробітники компанії ТОВ «Легалліс» м.Києва Олександр Поліщук та Василь Іванченко. Підтверджено відповідність господарства міжнародному стандарту з лісової сертифікаціїFC –STD-02.

Сертифікат дійсний до 2023 року.

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

 

изображение_viber_2019-11-06_12-15-52