ЗМІ ПРО НАС

Хмельницька обласна телерадіокомпанія «Поділля-Центр» постійно висвітлює роботу лісівників краю. Цього разу в прямому ефірі виступив заступник начальника відділу Хмельницького ОУЛМГ, головний мисливствознавець області Віталій Красов.

У програмі «На теми дня» він розповів про новий сезон полювання на парнокопитних та хутрових звірів, причини перенесення строків його відкриття в державних лісах, відповів на запитання ведучої Олени Каменяш, телеглядачів.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

 

1664002414_w640_h640_interkuler-na-combo

Наглядовий аудит дотримання вимог сертифікату FSC (Лісової наглядової ради)

Сертифікація лісів – це незалежна оцінка відповідності системи ведення лісового господарства встановленим міжнародним вимогам щодо управління лісами та лісокористування на засадах сталого розвитку.

Державне підприємство «Ізяславське лісове господарство» отримало сертифікат відповідності в грудні 2017 року. Процес сертифікації неперервний у часі та не завершується отриманням сертифікату, щороку підприємство зобов’язане підтверджувати відповідність міжнародним стандартам.

Нещодавно відбувся другий наглядовий аудит, під час якого акредитований орган сертифікації проводив оцінку лісогосподарської та виробничої діяльності лісгоспу, проконтролював використання логотипу FSC при оформленні документів для реалізації продукції.

Підприємство довело відповідність ведення лісового господарства та виробничої діяльності міжнародним вимогам та стандартам FSC. За результатами аудиту  ліси ДП «Ізяславський лісгосп», лісоматеріали круглі, дров’яна деревина  й вироби переробки деревини надалі залишаються сертифікованими.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

 Certificate (1)