Держлісагентство відкрило статистику цін та е-аукціон на деревину

На офіційному сайті державного підприємства «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр» Державного агентства лісових ресурсів України можна ознайомитись з реалізаційними цінами на деревину, які склалися за підсумками проведених аукціонних торгів www.ukrforest.com/austat.

dklg.kmu.gov3dklg.kmu.gov4dklg.kmu.gov5dklg.kmu.gov1dklg.kmu.gov2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Також на Порталі аукціонних торгів за посиланням https://auc.ukrforest.com маєте можливість розглянути пропозиції та графік проведення додаткових аукціонів з реалізації необробленої деревини поточного кварталу і аукціонів, які заплановані на листопад-грудень 2019 року щодо реалізації деревини І кварталу 2020 року.

dklg.kmu.gov6

dklg.kmu.gov7

 

 

 

 

 

Окрім того, діє Портал тендерних торгів https://liac.aps-tender.com, на якому можна ознайомитися з переліком товарів та послуг, які закуповують лісогосподарські підприємства.

dklg.kmu.gov8 dklg.kmu.gov9

 

 

 

 

 

Прес-служба Держлісагентства

ОСІННЯ ЛІСОКУЛЬТУРНА КАМПАНІЯ ТРИВАЄ

Осінь — пора, що сприяє відтворенню насаджень на ділянках, які вийшли з лісокористування.

Днями працівники Старосинявського лісництва ДП «Старокостянтинівське лісове господарство» посадили сіянці дуба звичайного із закритою кореневою системою на площі три гектари. Нова технологія дає змогу збільшити приживлюваність майже до 100 відсотків

На підприємстві також займаються підготовкою ґрунту. Цю роботу вже виконали на ділянках загальною площею понад 13 гектарів.

Не зважаючи на суху погоду та короткочасні дощі, цьогоріч вже доповнено 30 гектарів створених раніше насаджень.

 

         Прес-служба ДП “Старокостянтинівський лісгосп”

IMG-b48520e190ff450e1ef94201d6f79bfc-V IMG-b11ebc94df6b9758f117a237cb582f7f-V IMG-b48520e190ff450e1ef94201d6f79bfc-V(1) IMG-219aa5f56c023307256b5e4aed9bdb63-V

ДИРЕКТОРУ СЛАВУТСЬКОГО ЛІСГОСПУ ВІКТОРУ САПОЖНІКУ – 60!

У лісовому господарстві Віктор Вікторович трудиться 38 років. Став відомим фахівцем лісової галузі в державі. Новатор виробництва. Очоливши в грудні 1997 року державне підприємство «Славутське лісове господарство», він багато доклав сил і енергії, щоб разом з дружним колективом зробити лісгосп не просто передовим, а одним з кращих в Україні.

Держава гідно оцінила трудову звитягу В.В. Сапожніка. Він нагороджений орденом «За заслуги» 3 ступеня, Почесною Грамотою Верховної Ради України, Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України, багатьма відомчими відзнаками. За вагомий внесок у розбудову лісового господарства краю Віктор Вікторович також неодноразово нагороджувався почесними грамотами облдержадміністрації та обласної ради.

, Нині відмінник лісового господарства Віктор Сапожнік енергійно впроваджує європейський досвід вирощування лісу. Славутський лісгосп першим в Україні відкрив сучасну автоматизовану лінію вирощування сіянців із закритою кореневою системою, яка зараз поставляє високоякісний посадковий матеріал і для інших лісгоспів області.

Віктор Вікторович – незаперечний авторитет серед колег. Його обрали старостою директорського корпусу підприємств управління.

Як патріот краю, В.В. Сапожнік дбає про розквіт Славутчини. Вдячні земляки тричі обирали його депутатом Славутської районної ради.

Дружна сім’я лісівників Хмельниччини щиро вітає Віктора Вікторовича з ювілеєм, бажає йому міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових успіхів на благо рідної Вітчизни!

КОЛЕКТИВ АПАРАТУ УПРАВЛІННЯ,

КОЛЕКТИВИ ПІДПРИЄМСТВ.

IJ2A9286 (5)