УВАГА : ТОРГИ!

28 листопада 2019 року 
відбудуться  торги з продажу необробленої деревини заготівлі 1 кварталу 2020 р., що виставляється п
ідприємствами Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства  
за адресою: м. Хмельницький вул. Театральна, 10

Товарна біржа „Подільська”

Заявки покупців на участь у торгах  приймаються за адресою: 
Товарна біржа „Подільська” (29000 м. Хмельницький вул. Театральна, 10

т. 65-05-13, 70-20-73, 70-22-10, 70-22-11 ,т./факс 795-801),

щоденно  з 8-30 год. до 17-30 год.

Більш детально – на сайті біржі: http://birzha.km.ua/unprocessed/42

З надією на кращі часи

На черговому засіданні Громадської ради, що діє при Хмельницькому ОУЛМГ, обговорювали стан переробки деревини в області, проблеми та шляхи їх розв’язання.

Член ради М.М. Алілуйко проінформував про складні умови, в яких доводиться працювати виробничникам сьогодні. Плинність кадрів, масовий виїзд людей за кордон у пошуках заробітків призводять до закриття частини підприємств або до призупинення їх роботи. Ситуація на ринку деревини складається не на користь вітчизняного виробника.

Рішення парламенту заборонити експорт деревини не приносить бажаного ефекту в розвитку лісопереробної галузі. Через зменшення надходжень від продажу лісових ресурсів обмежено вкладання коштів у переробні комплекси.

Заступник начальника обласного управління Ю.Л. Безноско роз’яснив учасникам засідання , що в умовах, коли ринок деревини перебуває не в найкращих умовах, коли ціни суттєво знизилися , важко прогнозувати зростання обсягів вітчизняної переробки деревини. Сьогодні нерідко державні підприємства облуправління змушені реалізовувати заготовлену продукцію за цінами, близькими до її заготівельної вартості.

Отож вишукуються можливості для розвитку власної лісопромислової діяльності. Встановлено сушильні камери в Старокостянтинівському, Кам’янець-Подільському й Летичівському лісгоспах. У Шепетівському лісгоспі реконструйовано цех переробки та придбано більш продуктивну сучасну пилораму. Вишукуємо можливості реалізації нашої продукції.

Зараз не тільки через аукціони реалізовуємо власні вироби та продукцію, а й використовуємо з цією метою інтернет-магазин, який допомагає відпускати товари без посередників. Часи, звичайно, важкі, але вишукуємо всі можливості для поліпшення діяльності й покращення ефективності виробництва.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

 

IMG_0029IMG_0018IMG_0027IMG_0024IMG_0030

Держлісагентство: Фактичні ціни на деревину доступні онлайн

Відтепер кожен бажаючий може ознайомитися з фактичними цінами на деревину, які склалися на ринку лісоматеріалів.

фактичні ціни 1

 

 

 

Державне підприємство «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр» Державного агентства лісових ресурсів України на своєму сайті у розділі «Аукціони» додало опцію «Фактичні ціни».

фактичні ціни 2

 

 

Обравши цю опцію, можна вибрати певний квартал 2019 року, обласне управління лісового та мисливського господарства, породу дерева, його сорт, діаметр та склад.

Нагадаємо, з реалізаційними цінами на деревину, які склалися за підсумками проведених аукціонних торгів, можна ознайомитися тут: WWW.UKRFOREST.COM/AUSTAT.

На Порталі аукціонних торгів за посиланням AUC.UKRFOREST.COM маєте можливість розглянути пропозиції та графік проведення додаткових аукціонів з реалізації необробленої деревини поточного кварталу і аукціонів, які заплановані на листопад-грудень 2019 року щодо реалізації деревини І кварталу 2020 року.

Також діє Портал тендерних торгів LIAC.APS-TENDER.COM, на якому можна ознайомитися з переліком товарів та послуг, які закуповують лісогосподарські підприємства.

Прес-служба Держлісагентства

Конкурс «Природа Малого Полісся очима дітей» завершився

Колектив НПП «Мале Полісся» різними засобами вміло залучає до охорони природи, до розширення знань про неї підростаюче покоління. Значне місце в цій роботі відводиться конкурсам. Щойно завершився черговий з них – «Природа Малого Полісся очима дітей».

Конкурс малюнків розпочався 9 вересня і тривав до середини листопада. За цей час до адміністрації та на електронну адресу Національного природного парку надійшла велика кількість дитячих робіт із навчальних закладів регіону.

Переможців конкурсу буде оголошено після засідання журі.

Прес-служба НПП «Мале Полісся».

 

IMG_20191115_142956 IMG_20191115_143753

Охороні праці – особлива увага

У ДП «Шепетівський лісгосп» відбулося виїзне засідання оперативного, адміністративно-громадського контролю з охорони праці IVрівня. У заході взяв участь заступник начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства В.Г. Колесник.

Розглянуто низку важливих питань, зокрема про стан охорони праці в структурних підрозділах підприємства, проблемні питання ОП в галузі лісового господарства та шляхи їх вирішення, вимоги безпеки під час виконання лісосічних робіт та вантажно-розвантажувальних робіт й інші.

Директор лісгоспу В.М. Сасюк зазначив, що на виконання комплексних заходів з охорони праці витрачено 195,4 тис. грн., зокрема на забезпечення спецодягом, спецвзуттям, засобами індивідуального захисту, медикаментами, на навчання, медичні огляди.

Головний лісничий підприємства О.В. Заблоцький повідомив, що за результатами перевірки розроблено та виконуються заходи для усунення виявлених порушень вимог законодавства з охорони праці при виконанні лісосічних робіт, посилено контроль за виконанням посадовими особами підрозділу своїх функціональних обов’язків з охорони праці.

Підбиваючи підсумки засідання комісії, В.Г. Колесник зазначив, що у процесі перевірки були виявлені незначні порушення з охорони праці. Керівництво лісгоспу працює над їх усуненням, Так, виконуються технологічні, організаційно-технічні та санітарно-побутові заходи, спрямовані на забезпечення нормативних, законодавчих актів з питань охорони праці.

Комісія визнала роботу колективу підприємства з питань охорони праці задовільною.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

DSC_1687 DSC_1692 DSC_1697 DSC_1699