Квіти, лампадки та червоні яблука в пам’ять жертв Голодомору

У Ізяславі 23 листопада вшанували пам’ять жертв Голодомору. До меморіалу пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій  прийшли представники міської та районної влади, керівники установ та організацій із представниками трудових колективів, жителі міста. В меморіальному заході також взяли участь працівники ДП «Ізяславський лісгосп».

Голодомор – це глибока рана, яка нестерпним болем пронизує пам’ять усіх українців, особливо – пам’ять його очевидців.

У ході меморіального заходу прозвучали матеріали проєкту Українського інституту національної пам’яті «Пам’ять, що рятує: голоси правди» .

Поминальну молитву за жертвами до Всевишнього піднесли благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Православної Церкви України митрофорний протоієрей о. Володимир Ковальчук та настоятель костелу святого Йосипа о. Едуард Пюро.

Усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять жертв Голодомору та поклали до пам’ятного знака квіти, запалені лампадки та червоні яблука.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

                            IMG_7582 IMG_7466                                                      

 

ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

У суботу, 23 листопада в Хмельницькому відбулося вшанування пам’яті жертв Голодомору – геноциду українського народу. У заходах взяли участь керівники облдержадміністрації, облради й міста, депутати рад різних рівнів, громадськість, члени товариства політичних в’язнів та репресованих, представники духовенства, лісівники краю.

Розпочалися заходи зі скорботної ходи. Велелюдна колона з лампадками, квітами, колосками, маленькими снопиками пшениці рушила від майдану Незалежності вулицями Соборною, Героїв Майдану та Свободи до пам’ятного знака Ангел Скорботи. Тут хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв геноциду українського народу. Спільну панахиду провели священнослужителі різних конфесій.

 

Ми вічно повинні пам’ятати, що Голодомор 1932-1933 років – це масове фізичне винищення сталінським режимом українських хліборобів за непокору. Штучний голод забрав тоді життя мільйонів людей різного віку. Сталінському режиму, комуністичній системі ніколи за це не буде прощення!

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

 

изображение_viber_2019-11-23_18-38-25 изображение_viber_2019-11-23_18-39-24 изображение_viber_2019-11-23_18-40-17 изображение_viber_2019-11-23_18-40-18

Інвентаризація показала хороші результати

У державному підприємстві «Ізяславське лісове господарство» завершено інвентаризацію лісових культур, плантацій новорічних ялинок, лісових розсадників, декоративного садивного матеріалу.

Комісії, до складу яких увійшли інженерно-технічні працівники лісгоспу та лісова охорона лісництв, проінвентаризували 1011 га 1-3 річних лісових культур, 590 га культур від 4 років, 421 га з цих насаджень планують перевести у вкриту лісом площу.

Встановлено, що в тимчасових лісових розсадниках та в коробах вирощено 812 тисяч сіянців сосни звичайної, 120 тисяч – сіянців дуба, 40 тисяч – модрини та 540 тисяч штук інших деревних порід. Цих сіянців повністю вистачить лісгоспу для проведення весняної лісокультурної кампанії й осіннього доповнення та посадки.

Також є 1,5 тисячі штук декоративного садивного матеріалу із закритою кореневою системою для озеленення та 9,9 тисяч штук – у відкритому грунті. Декоративні саджанці можна придбати в торгівельному павільйоні «Лісовичок» або в інтернет-магазині підприємства.

За результатами інвентаризації у вкриту лісом площу переведено 176 га, з них лісових культур – 134 га, природного поновлення – 42 га.

Приживлюваність першого та другого років вирощування складає 92,5 при нормативній 92 відсотки, а третього року – 87,2 при нормативній 85 відсотків.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.