Новорічні свята наближаються!

Зовсім небагато часу залишається до настання новорічних свят. Державне підприємство «Ізяславське лісове господарство» пропонує придбати жителям Ізяславщини ялинки та сосни, вирощені на спеціальних новорічних плантаціях у лісництвах нашого підприємства. Деревця можна буде придбати на ярмарках у Ізяславі з 19 по 31 грудня.

Цього року лісівники планують повністю забезпечити потреби жителів міста та району в новорічних ялинках. Лісові красуні можна буде придбати біля центральної садиби лісгоспу у торгівельному павільйоні «Лісовичок», а також на території контор Михельського, Лютарського, Плужнянського, Кунівського лісництв і на площі біля Ізяславського відділення поліції.

Роздрібні цінина новорічнідереватакі:

висотою до 1 м -   55 грн,

від 1,1 м до 1,5 м – 70 грн,

від 1,6 м до 2 м –    90 грн,

від 2,1 м до 2,5 м – 110 грн,

від 2,6 м до 4 м –    175 грн.

Також можливі гуртові закупівлі новорічних дерев.

Незалежно від місця, де купуватимуться ялинки, необхідно звертати увагу на наявність спеціального чіпу з номером, адже саме це – ознака легальності заготовленого дерева та гарантія того, що покупець не буде оштрафований. Реалізація ялинок з використанням електронного обліку деревини знижує рівень браконьєрського вирубування та унеможливлює потрапляння до осель громадян ялинок з радіаційної Чорнобильської зони. Чіп містить спеціальний штрих-код, який зафіксовано в єдиному державному реєстрі. Зняти чіп без пошкодження неможливо. До того ж, будь-який працівник поліції або інших правоохоронних органів зможе легко перевірити законність придбання хвойних деревецьіз плантацій.

Спільно з працівниками поліції та екологічної інспекції лісівники здійснюють цілодобові рейди в хвойних масивах. Створено тимчасові пости на дорогах, в населених пунктах для перевірки документів на право перевезення та продажу ялинок.

Законно придбати ялинку дешевше, ніж добути її, самовільно зрубавши у лісі. Відповідно до законодавства України за незаконне вирубування шпилькових дерев передбачено накладання штрафних санкції в сумі від 255 до 510 грн.

До речі, на базі ДП «Ізяславський лісгосп» у передноворічний період діють телефони «гарячої лінії» (03852) 4-20-90, 4-20-96, за якими можна повідомити про випадки незаконних рубань хвойних дерев, а також дізнатися деталі щодо придбання новорічних дерев.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

 Без названия Без названия (1)

Орієнтовна сортиментна структура заготівлі деревини у 2020 році

На офіційному сайті Державного агентства лісових ресурсів України (Напрямки діяльності » Cортиментна структура всіх видів рубок) оприлюднено орієнтовну сортиментну структуру 2020 року від всіх видів рубок по Держлісагентству.

Загалом, у 2020 році орієнтовно заплановано заготовити 13 млн 576 тис. куб. метрів деревини. У тому числі, лісоматеріалів круглих – 6 млн 729 тис. куб. метрів, дров’яної деревини для промислового використання – 3 млн 457 тис. куб. метрів, дров’яної деревини для непромислового використання (дров паливних) – 3 млн 389 тис. куб. метрів.

Окрім того, можна ознайомитися з сортиментною структурою за класами якості деревини, орієнтовною заготівлею від рубок головного користування та формування і оздоровлення лісів.

 

Довідково.

Загальна площа лісових ділянок України становить 10,4 млн га. Лісистість країни становить 15,9%. До сфери управління Держлісагентства належить 7,6 млн га лісів (73% лісового фонду України).

Прес-служба Держлісагентства

Запрацювали ялинкові базари

Цьогоріч в Ярмолинецькому лісгоспі заплановано реалізувати до 6 тисяч зелених красунь. Асортимент продукції представлений ялиною звичайною, сосною звичайною свіжозрізаними та в горщиках.

Окрім продажу населенню заплановано забезпечити головними ялинками місто  Вінницю, селища Ярмолинці, Віньківці й Чемерівці, дитячі садочки та школи.

Ялинкові базари розташовані за адресами:

смт Віньківці, вул.Відродження,31 (Віньковецьке лісництво); розсадник Зіньківського лісництва; с.Іванківці, вул.Лісова, 51а (Сатанівське лісництво); ст. Лісоводи, вул.Привокзальна,5 (Городоцьке лісництво); с. Вишнівчик, вул.Незалежності,1 (Вишнівчицьке лісництво); смт Ярмолинці, вул.Хмельницька,53, на майданчиках біля магазину «Економ» та Укрпошти.          Вони розпочали роботу 2 грудня. З питань оптової закупівлі звертайтеся за номерами 0673807810 та 0987766842.

Прес-служба Ярмолинецького лісгоспу.

20191203_08051920191202_1432591512136732 IMG_9409