Подяка від волонтерів за активну громадянську позицію

Уся країна в міру можливостей допомагає воїнам АТО. Кожен прагне підтримати і воїнів – земляків, і незнайомих солдатів, які ризикують життям.

Напередодні Міжнародного дня волонтера до державного підприємства «Старокостянтинівське лісове господарство» завітали члени громадської організації «Творча сотня «Рух до перемоги» Петро Радушинський та Ігор Вилегжанін. Вони прийшли подякувати   лісівникам за надану допомогу військовим, які захищають територіальну цілісність України.

Від імені голови цієї громадської організації   письменниці, кавалера ордена княгині Ольги ІІІ ступеня Оксани Радушинської гості вручили подяки директору лісгоспу Юрію Грачуку, лісничому Самчиківського лісничтва Володимиру Маркевичу і майстру лісу Самчиківського лісництва Миколі Бондарю за   систематичну   допомогу волонтерам та захисникам України, за тривалу співпрацю з ГО «Творча сотня «Рух до перемоги».

Ю.Д. Грачук висловив щиру подяку членам волонтерських рухів та організацій, які надихають нас на згуртованість та патріотизм і   побажав успіхів у всіх починаннях, незламної віри у свій народ.
Прес-служба ДП “Старокостянтинівський лісгосп”.
IMG_20191203_091853 IMG_20191203_091912 IMG_20191203_091913 78335222_2634725420088776_7751188905713467392_n IMG_20191203_092003 IMG_20191203_091832

 

Система електронного обліку деревини стане елементом контролю за виконанням лісозаготівельних робіт

 

Сьогодні відбулося спільне засідання робочої групи Держлісгентства та Держпраці щодо напрацювань пропозицій до проекту Міжнародної організації праці (МОП)  «Безпечна і здорова праця у ланцюжку постачання в лісовому господарстві України», направленого на покращення стану безпеки і здоров’я на роботі у лісовій галузі.

Про розроблення концепції проекту доповів його менеджер ЄС-МОП Антоніу Сантуш.

Генеральний директор державного підприємства «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр» Держлісагентства Віктор Мельниченко зробив презентацію системи електронного обліку деревини в контексті подолання незадекларованої праці в лісовому господарстві.

Головною метою проекту є відкриття інформації про бригади працівників, які здійснюють заготівлю деревини у лісі.

Зазначимо, що проект МОП «Безпечна і здорова праця у ланцюжку постачання в лісовому господарстві України» покликаний максимально наблизити національні стандарти у цій сфері до європейських, використати найновіші напрацювання та досвід країн світу з метою сприяння безпечній праці та дотриманню законодавства про працю.

Окрім того, стратегія проекту спрямована на покращення стану безпеки і зниження виробничого травматизму, шляхом підвищення особистої відповідальності працівників лісозаготівельних бригад.

В обговоренні щодо розроблення концепції проекту взяли участь менеджер ЄС-МОП (Міжнародна організація праці) Антоніу Сантуш, фахівці Державної служби України з питань праці під керівництвом заступника Голови Держпраці Алли Горбатюк та Державного агентства лісових ресурсів України під керівництвом т.в.о. Голови Держлісагентства Віталія Дудки.

 

 

Прес-служба Держлісагентства

УВАГА: КОНКУРС!

Національний природний парк «Мале Полісся» в рамках всеукраїнської акції «Збережи ялинку» оголошує конкурс «Замість ялинки – зимовий букет»,який триватиме з 2 до 20 грудня 2019 року.

 

Давайте разом створимо новорічні букети, цікаві ялинки з різних підручних засобів (з природних матеріалів, поліетилену, пластику, паперу, картонних упаковок, жерстяних банок, деталей зламаної техніки, гумових рукавичок та ін.).

 

Умови конкурсу:

üекологічна спрямованість робіт;

üдоступність матеріалів (за використання екзотичних матеріалів оцінка не підвищується);

üгармонія елементів;

üміцність, тобто витривалість перестановки, транспортування.

 

Для участі в конкурсі необхідно: створити до Новорічних свят альтернативну еко-ялинку власними руками або новорічний букет. Виріб можна сфотографувати у кольоровому форматі А-4 та надіслати на нашу адресу або на електронну пошту, або принести (прислати) до нас готові роботи.

 

До участі в конкурсі залучаються учні, вчителі та вихованці освітніх закладів регіону.

 

Останній термін подачі конкурсних робіт – 20 грудня 2019 року!

Роботи подавати за адресою НПП «Мале Полісся»: вул. Михельська, 32, м. Ізяслав (адмінбудівля ДП «Ізяславське лісове господарство») або надсилати на електронну пошту malepolisja@ukr.net.

Прес-служба НПП «Мале Полісся».

При надсиланні робіт потрібно вказувати: прізвище, ім’я, по-батькові автора, місце проживання та/або навчання, зворотну контактну інформацію (номер мобільного телефону, адрес ел. пошти тощо).

 

На переможця чекає нагорода!!!

 

А ще, кожен з нас може виростити хвойне дерево самостійно. І кожного року його прикрашати, зробивши велику користь для природи і для себе. Хвойні дерева дезінфікують повітря, виділяють фітонциди і тим самим лікують нервові та астматичні захворювання.

Зробіть свій внесок в збереження природи – виростіть ялику самостійно.

 

Додаткову інформацію про конкурс можна дізнатися на сайті НПП «Мале Полісся» за посиланням: http://malepolisja.in.ua або із сторінок в соціальній мережі за посиланнями: https://www.facebook.com/groups/NationalParkMalePolisja/

 

Тел. (03852) 4-15-36, 0673261842.

 

ЗБЕРЕЖИ ЯЛИНКУ, НЕ РУБАЙ ЇЇ!

elka