Начальник управління Петро Пешко взяв участь у засіданні науково-технічної ради НПП «Мале Полісся»

У адмінприміщенні державного підприємства «Ізяславське лісове господарство» відбулося засідання науково-технічної ради Національного природного парку «Мале Полісся». У його роботі взяв участь і виступив начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства П.С. Пешко. Він дав задовільну оцінку роботі Парку.

На засіданні розглянуто низку питань.

Так, заслухано звіт про організаційну та господарську діяльність НПП «Мале Полісся» за 2019 рік. Погоджено проектовані на 2020 рік обсяги лісогосподарських робіт та санітарно-оздоровчих заходів в межах території НПП і Проект організації території національного природного парку «Мале Полісся», охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів і об’єктів з додатками. Також погоджено план науково-технічних заходів на виконання теми «Літопис природи», екологічної освітньо-виховної роботи та рекреаційних заходів НПП «Мале Полісся» на 2020 рік.

 

Заслухано цьогорічні результати досліджень природних комплексів та екологічної освітньо-виховної роботи у НПП «Мале Полісся», звіти наукових співробітників НПП за індивідуальними планами. Погоджено індивідуальні плани наукових співробітників НПП на 2020 рік. Розглянуто та погоджено план засідань науково-технічної ради НПП «Мале Полісся» на 2020 рік.

Прес-служба НПП «Мале Полісся».

IMG_20191206_102819 IMG_20191206_104607 IMG_20191206_105919 IMG_20191206_105936 IMG_20191206_104828 IMG_20191206_101928

Віктор Пацановський – класний водій

Шофер лісопункту ДП «Летичівське лісове господарство» Віктор Пацановський працює на підприємстві не так давно. Але про таких кажуть: «бувалий», бо все життя шоферує.

Віктор Станіславович – відповідальний, добросовісний, має золоті руки. Через те майже не стоїть на ремонті. Як це йому вдається на неновому автомобілі – загадка. Хоча – дуже просто. Потрібно любити автомобіль, на якому працюєш і берегти його.

В.С. Пацановський щомісяця вивозить на нижні склади, що у Деражні, 400 – 430 кубічних метрів деревини. Його внесок у виробничі показники лісгоспу – чималий. За це і шанують досвідченого водія.

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

IMG_20190730_104854

Вимога часу – ефективно протидіяти сказу

На засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Шепетівській райдержадміністрації  розглянуто заходи з регулювання чисельності червоної лисиці на території району. Увага до цієї проблеми викликана тим, що епізоотична ситуація щодо сказу тварин   залишається складною.

Як повідомляє Шепетівське райуправління головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, цього року зареєстровано два неблагополучнихпункти зі сказу – села Хутір і Білокриниччя. Протягом року в краї вакциновано проти сказу понад 5600 собак і 4200 котів, 407 інших тварини, проведено вимушені дезинфекції.

У 2019 році Шепетівська райорганізація мисливців та рибалок і ДП «Шепетівський лісгосп» вже відстріляли майже двісті лисиць і здичавілих собак. Для ефективного проведення кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин на території району для проведення відстрілу та відбору матеріалу створено робочі групи, до складу яких входять мисливці та спеціалісти районної державної лікарні ветеринарної медицини. Матеріали для дослідження направляються до Хмельницької регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби.

З метою посилення  боротьби й профілактики сказу серед тварин, запобігання захворювання на сказ людей надзвичайна протиепізоотична комісія при Шепетівській районній державній адміністрації розробила  заходи, які взято до неухильного виконання. В роботу активно включився й Шепетівський лісгосп.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

1